Keystone logo
California Aeronautical University

California Aeronautical University

California Aeronautical University

Wstęp

W CAU wszystko kręci się wokół Ciebie. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć kolejną przygodę? To jest podróż, która prowadzi do Twojej przyszłości! Pomagamy w dostarczaniu odnoszących sukcesy profesjonalistów z branży lotniczej. Dołącz do CAU i zostań jednym z nich!

California Aeronautical University została założona, aby zająć się rosnącymi problemami lotnictwa i znaleźć wykwalifikowanych, dobrze wyszkolonych specjalistów zarówno na ziemi, jak i na lotach. W obliczu zbliżającego się niedoboru pilotów, California Aeronautical University pracuje nad przygotowaniem nowego pokolenia specjalistów w dziedzinie lotnictwa. Poprzez wydarzenia informacyjne i programy lotnicze Uniwersytetu CAU ma na celu otwarcie oczu młodych ludzi na możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej jako pilot, mechanik lotniczy i inne zawody lotnicze.

„Większość studentów nawet nie traktuje kariery jako pilotów, ponieważ uważają, że są one poza zasięgiem” - mówi prezes California Aeronautical University Matthew Johnston. „Mamy nadzieję, że pokażemy studentom, że zostanie zawodowym pilotem lub innym profesjonalistą lotniczym jest nie tylko możliwe, ale także realistyczną, długoterminową opcją kariery.

Lokalizacje

  • Bakersfield

    Boughton Drive,1450, 93308, Bakersfield

    pytania