Keystone logo
Caldwell University Online

Caldwell University Online

Caldwell University Online

Wstęp

Caldwell University jest not-for-profit, uniwersytet katolicki założona w 1939 roku. Zainspirowany przez św Dominika i dziedzictwa katolickiego, to robi różnicę w życiu studentów i przygotowuje je przez sztuk wyzwolonych i studiów zawodowych myśleć krytycznie, realizować prawdę, i przyczynić się do sprawiedliwego społeczeństwa.

Trafność

Na Uniwersytecie Caldwell, nie wierzymy w busywork. Każdy z naszych programów online są wygodne i niedrogie. Oni łączą badania z aplikacji rzeczywistych. Dzięki znaczącej współpracy i projektów, zapewniamy Państwu wiedzy i nowo rafinowanych umiejętności, które można zastosować natychmiast. Holistic Pomoc Jako ceniony część naszej społeczności internetowej, dedykowany wydziału będzie wspierał Ciebie. Pokażemy, głębokie przywiązanie do sukcesu, zapewniając opiekę mentora i wskazówek, dzięki czemu można osiągnąć swoje cele. terminowe przygotowanie

Te dni, dorośli, jak wracasz do szkoły, aby zarobić tak długo poszukiwane poświadczeń i osiągnąć swoje cele. Nasze programy online są zaprojektowane tak, aby być wygodne, elastyczne i przystępne. Caldwell Uniwersytet może dostarczyć umiejętności, aby przejść w ciągu kariery w szybko rozwijających się branżach opieki, edukacji i biznesu.

Uznanie Narodowy

Ostatnio w rankingu jako Tier 1 instytucji przez US News & World Report na "Best Colleges 2015". Nr 2 w stanie do Best in State College Online 2016 przez affordablecollegesonline.org

Akredytacja Regionalnego

2015 Stany Zjednoczone Stowarzyszenie kształcenia na odległość (USDLA®) Non Profit użytkownika. Caldwell University jest akredytowany przez Bliski członkowskie Komisji o szkolnictwie wyższym, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, (267) 284- 5000. Online RN do programu BSN jest akredytowany przez Komisję w dniu Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji, jeden Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, (202) 887-6791.

Lokalizacje

  • Caldwell

    Caldwell University, 120 Bloomfield Avenue, NJ 07006, Caldwell

pytania