Keystone logo
Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Wstęp

Motywowani miłością i sprawiedliwością Jezusa Chrystusa absolwenci programów pracy społecznej Cairn ingerują w życie potrzebujących - doradzają osobom, lokalizują zasoby, ułatwiają grupom i promują zmiany w organizacjach i społecznościach.

Świat potrzebuje osób wykwalifikowanych duchowo i zawodowo, cechujących się łaską i współczuciem, które zapewnią kompetentne interwencje, które zmieniają życie. Dla studentów zainteresowanych pomaganiem innym programy pracy socjalnej Cairn są niezbędnym przygotowaniem zarówno do studiów podyplomowych, jak i do zatrudnienia w usługach społecznych.

Praca socjalna, historycznie zakorzeniona w chrześcijaństwie, służy dobrobytowi jednostek, rodzin, grup i społeczności. Zdeterminowane przez relacje z osobami, którym służył, interwencje obejmują poradnictwo, pozyskiwanie zasobów, opracowywanie polityki, organizację społeczności, rzecznictwo, badania i edukację. W interdyscyplinarnej dziedzinie zawodowej i akademickiej praca socjalna stosuje teorie psychologii, ekonomii, nauki i filozofii, aby sprostać fizycznym, duchowym i emocjonalnym potrzebom ludzi.

Lokalizacje

  • Langhorne

    Manor Avenue,200, 19047, Langhorne

    pytania