Keystone logo
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Wstęp

Alliance Manchester Business School jest jedną z dwóch pierwszych szkół biznesowych w Wielkiej Brytanii, utworzoną w 1965 roku. Obecnie jest największą szkołą biznesu i zarządzania w Wielkiej Brytanii.

Manchester jest uznawany za swoich oryginalnych myślicieli: nasza długa i dumna historia doskonałości badawczej kontynuuje ducha innowacji i osiągnięć, dla których miasto jest znane.

Wiemy, że same badania światowej klasy to za mało, i widzimy, że nasze oryginalne myślenie jest stosowane w odniesieniu do wpływu na biznes, zarządzanie, rząd i społeczności.

Zapewniamy światowej klasy kształcenie w zakresie biznesu i zarządzania dla studentów, doktorantów, doświadczonych praktyków oraz osób mających aspiracje naukowe i badawcze zorientowane na karierę zawodową. Alliance MBS zapewnia oryginalne myślenie i nauczanie, o czym świadczy współczesne środowisko komercyjne.

Zatrudnialność jest wpisana w program nauczania. Służba Karier Podyplomowych Alliance MBS ściśle współpracuje z Biurem Karier Uniwersytetu w Manchesterze, umożliwiając studentom dostęp do dużej liczby organizacji, które uczestniczą w wydarzeniach na kampusie. Uniwersytet jest najbardziej ukierunkowanym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii przez wiodących pracodawców absolwentów (The High Fliers Report, 2022).

Akredytacja:

  • Alliance MBS jest częścią małej i wybranej grupy instytucji na całym świecie, które są akredytowane przez wszystkie trzy główne instytucje - AACSB International, AMBA i EQUIS.
  • Brytyjski organ rządowy (HEFCE) ocenia zdolności nauczania Sojuszu MBS jako "Doskonałą", najwyższą kategorię.

Międzynarodowa szkoła:

  • Posiadamy rozległą globalną sieć z obecnością w Brazylii, Chinach, Hongkongu, Singapurze i ZEA.
  • Nasze specjalistyczne kursy magisterskie łączą akademicką doskonałość z koncentracją na praktycznym biznesie i praktyce zarządzania. Plus, nasi uczniowie łączą się z kolegami z klasy z ponad 65 narodowości.
  • Dołączenie do naszej społeczności studenckiej i ponad 300 specjalistów akademickich i badawczych pomoże przygotować absolwentów do globalnego środowiska biznesowego i dzisiejszego rynku pracy.

Rankingi

Zajmujemy drugie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem badań biznesowych (Business and Management Studies, REF 2014), a najnowsze badanie Financial Times uplasowało nas na 4 miejscu w Wielkiej Brytanii, 10 w Europie i 30 na świecie.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Manchester

    The University of Manchester Booth Street West , M15 6PB, Manchester

pytania