Keystone logo
Bucknell University College of Arts and Sciences

Bucknell University College of Arts and Sciences

Bucknell University College of Arts and Sciences

Wstęp

Bogata tradycja College of Arts & Sciences stanowi serce programu nauczania sztuk wyzwolonych Bucknella. Od astronomii, historii sztuki i neuronauki po ekonomię, studia wschodnioazjatyckie i muzykę, nasi uczniowie odkrywają swoje pasje i nowe zainteresowania, zdobywając różne perspektywy na złożony świat. Wybierają spośród kilkudziesięciu kierunków i setek kierunków humanistycznych, społecznych, przyrodniczych i matematycznych.

Nasi profesorowie są pasjonatami swoich dziedzin i chętnie pomagają studentom kopać głębiej i tworzyć ekscytujące połączenia intelektualne. Nasi absolwenci są wyposażeni w krytyczne myślenie, komunikację i umiejętności międzykulturowe, których poszukują pracodawcy. Co równie ważne, zdobywają mocne podstawy na całe życie pełne ciekawości, eksploracji i osobistego spełnienia, przygotowując się do wyjścia i uczynienia świata lepszym miejscem.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Lewisburg

  Dent Drive,One, 17837, Lewisburg

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania