Keystone logo
Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Wstęp

Wheelock College jest formalnie połączony z Boston University. Istotnym aspektem tej fuzji było utworzenie Boston University Wheelock College of Education & Human Development, nowej uczelni na Uniwersytecie Bostońskim, która łączy w sobie wiele zasobów i programów dawnej Wheelock College i Boston University School of Education.

Jako BU Wheelock będziemy dążyć do osiągnięcia pozycji wiodącej szkoły edukacji wśród naszych rówieśników. Zrobimy to, wspierając doskonałość akademicką i sukcesy naszych studentów, budując ciało wydziałowe, którego badania, nauczanie i wiedza kliniczna są niezrównane, oraz tworząc znaczące partnerstwa ze społecznościami i organizacjami, które podzielają nasze pragnienie służenia uczniom w każdym wieku i tła najlepiej.

W trakcie tego procesu i wszystkich naszych wysiłków będziemy czerpać z historycznego spuścizny założycielki Wheelock College, Lucy Wheelock, oraz rosnącej reputacji BU School of Education.

Wszystkie nasze programy zanurzają Cię w specjalistycznej wiedzy unikalnej dla każdej dyscypliny lub dziedziny i wyposażają Cię w umiejętności zawodowe niezbędne do zostania świetnym pedagogiem. Posuwamy się o krok dalej, oferując wsparcie i opiekę mentorską w ramach Twoich doświadczeń terenowych, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, w klasach miejskich i podmiejskich.

Lokalizacje

  • Brookline

    Hawes Street,43, 02446, Brookline

    pytania