Keystone logo
Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Wstęp

W College of Communication ( BU COM ) Uniwersytetu Bostońskiego zdobędziesz umiejętności opowiadania historii, które pozwolą kształtować światowe rozmowy. Możesz dowiedzieć się, jak stworzyć film dokumentalny lub zakodować interaktywną stronę internetową. Zgłoś najświeższe wiadomości lub opracuj kampanię public relations. Zaprojektuj reklamę lub napisz scenariusz. A może możesz przestudiować, w jaki sposób opowiadane są historie, zagłębiając się w siły napędzające powstające media, które wpływają na nasz sposób myślenia i działania.

Bez względu na to, na czym się skupisz, będziesz prowadzony przez naszych światowej klasy wykładowców - wspaniałych nauczycieli aktywnych w swoich dziedzinach. Wśród nich: wielokrotnie nagradzani dziennikarze, prezesi agencji i dyrektorzy telewizji sieciowych.

Oczywiście same umiejętności komunikacyjne nie wystarczą. Jakość tego, co komunikujesz, musi być wysoka, a to wymaga głębszej wiedzy. Dlatego też będziesz mógł czerpać nowe spostrzeżenia i lepiej rozumieć różne tematy od wiodących ekspertów z Boston University. Akredytowany przez prestiżowe Association of American Universities, Boston University kształci studentów od ponad 150 lat.

Niezależnie od tego, jaki obszar komunikacji Cię interesuje, Boston University College of Communication zapewnia możliwości, profesorów, sieć i środowisko umożliwiające realizację Twoich ambicji zawodowych.

Jako uczelnia produkująca jednych z najbardziej dynamicznych, innowacyjnych liderów we wszystkim, od rozrywki, przez reklamę po dziennikarstwo, jesteśmy bardzo dumni z naszej roli i nadal odgrywamy w kształtowaniu świata komunikacji.

Lokalizacje

  • Boston

    Commonwealth Avenue,640, 02215, Boston

    pytania