Keystone logo
Bemidji State University

Bemidji State University

Bemidji State University

Wstęp

Bemidji State University obsługuje ponad 5100 studentów na studiach licencjackich, magisterskich i internetowych. Nasza podstawowa filozofia opiera się na zaangażowaniu w zarządzanie środowiskiem, usługi społeczne i globalne zrozumienie. Zobaczysz to zaangażowanie w tym, czego uczymy i co robimy. Położony na zachodnim brzegu jeziora Bemidji, nasz kampus North woods przypomina nam codziennie o potrzebie bycia w zgodzie z naszym światem. Podobnie kultura Indian amerykańskich w naszym regionie zachęca nas do rozpoczęcia naszej globalnej podróży od zrozumienia naszej przeszłości i przygotowania się na przyszłość.

Tworzymy innowacyjne, interdyscyplinarne i łatwo dostępne środowisko edukacyjne, zapewniające sukcesy uczniów i zrównoważoną przyszłość dla naszych społeczności, państwa i planety. Dzięki przemieniającej mocy sztuk wyzwolonych, edukacji zawodowej i silnemu zaangażowaniu naszych uczniów zaszczepiamy i promujemy służbę innym, chronimy ziemię oraz szanujemy i doceniamy różnorodne narody naszego regionu i świata.

Dzięki sumie swoich doświadczeń edukacyjnych w Bemidji State, studenci będą mieli wiele okazji, aby dowiedzieć się, doświadczyć i zastanowić się nad wspólnymi podstawowymi wartościami uniwersytetu w zakresie zaangażowania obywatelskiego i przywództwa, międzynarodowego i wielokulturowego zrozumienia, wiary w siłę sztuk wyzwolonych i zarządzanie środowiskowe.

Te podstawowe wartości kierują programem nauczania i usługami w państwach Bemidji. Nie ściśle zdefiniowane, zachęcają do interpretacji i odkrywania.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Bemidji

    Birchmont Drive Northeast,1500, 56601, Bemidji

    pytania