Keystone logo
Bryn Mawr College

Bryn Mawr College

Bryn Mawr College

Wstęp

Bryn Mawr to wybitna uczelnia dla kobiet położona na pięknym kampusie mieszkalnym poza głównym obszarem metropolitalnym. Dwie wyróżniające się koedukacyjne szkoły podyplomowe i program przedmedyczny podyplomowy wzbogacają społeczność College'u i oferują zaawansowane możliwości studiowania.

W Bryn Mawr studenci wybierają spośród różnych kierunków ścisłych, społecznych i humanistycznych. College jest liderem w dziedzinie innowacji akademickich, koncentrując się na wprowadzaniu nauki w życie poprzez badania, prace terenowe, zaangażowanie społeczności i sprawiedliwości społecznej oraz staże. Bryn Mawr dodatkowo poszerza możliwości studentów w zakresie uczenia się i odkrywania poprzez długotrwałe partnerstwa z Haverford and Swarthmore Colleges i University of Pennsylvania oraz poprzez kulturalne i społeczne zasoby Filadelfii.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Bryn Mawr

    North Merion Avenue,101, 19010, Bryn Mawr

    pytania