Keystone logo
British Columbia Institute Of Technology BCIT

British Columbia Institute Of Technology BCIT

British Columbia Institute Of Technology BCIT

Wstęp

W odróżnieniu od college'u czy uniwersytetu, British Columbia Institute of Technology oferuje praktyczną edukację stosowaną z instruktorami, którzy mają bezpośrednie, praktyczne doświadczenie w swojej dziedzinie.

Od czasu ukończenia przez nas pierwszej klasy w 1966 roku, nasza historia odzwierciedla ewolucję gospodarki Kolumbii Brytyjskiej. Nasza instytucja zawsze była w czołówce technologii i jesteśmy dumni z naszego wkładu w kształtowanie siły roboczej w prowincji.

Od ponad 50 lat zaspokajamy potrzeby przemysłu i szkolimy przyszłych liderów i twórców zmian w różnych sektorach - a nasza praca, podobnie jak ich, nigdy się nie kończy.

Prowadząc wizję BCIT

W BCIT nasz zespół kierowniczy pracuje nad tym, aby kierować instytucją do celu: wysokiej jakości edukacji, która wskazuje absolwentom na znaczące, przyszłościowe kariery.

W ramach naszego planu strategicznego na lata 2019–2022 mamy trzy główne zobowiązania: chcemy być organizacją skoncentrowaną na ludziach, która zapewnia przyszłościową edukację stosowaną - oraz wzmacniać nasz wpływ dzięki globalnym powiązaniom.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Burnaby

    Willingdon Avenue,3700, V5G 3H2, Burnaby

    pytania