Keystone logo
Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Wstęp

O Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences to pierwszy uniwersytet na świecie koncentrujący się na myśleniu o marce. Łączymy metody naukowe z praktycznymi projektami i silnym naciskiem na Eurazję. Kształtujemy innowatorów i rozwiązujących problemy przyszłości, nie tylko poprzez przekazywanie aktualnej wiedzy na temat brandingu, ale także poprzez rozwijanie silnych osobowości.

Na Brand University będziesz uczyć się w małych grupach i w kreatywnej atmosferze wraz ze starannie dobranymi studentami międzynarodowymi, którzy są tak zmotywowani i pełni pasji jak Ty. Sieć międzynarodowych ekspertów będzie Ci towarzyszyć na Twojej drodze i przygotuje Cię do międzynarodowej kariery.

Wiodące marki i ugruntowane agencje chętnie poszukują nowych talentów i świeżych pomysłów. Zapraszają studentów BU do współpracy przy projektach. Dzięki temu możesz wykorzystać nabyte umiejętności, rozwiązać prawdziwe problemy i nawiązać cenne kontakty w swojej karierze.

Studiuj w Hamburgu, niemieckiej stolicy marek

Hamburg jest drugim co do wielkości miastem w Niemczech i słynie z otwartości. Miasto ma największą koncentrację przedsięwzięć z branż kreatywnych w Niemczech. Aktywna społeczność założycieli, dobrze rozwinięty system wsparcia dla startupów, dużych korporacji, a także oddziałów Facebooka i Google są tutaj jak w domu.

Położone nad brzegiem Łaby Hamburg jest jednym z najpiękniejszych miast Europy , a także ważnym centrum kulturalnym, w którym życie jest nudne. Ranking ekonomisty regularnie umieszcza Hamburg w pierwszej dziesiątce najbardziej atrakcyjnych miast na świecie - przyjdź i przekonaj się sam.

Lokalizacje

  • Hamburg

    Rainvilleterrasse,4, 22765, Hamburg

pytania