Keystone logo
Bowie State University College of Arts and Sciences

Bowie State University College of Arts and Sciences

Bowie State University College of Arts and Sciences

Wstęp

Bowie State University buduje śmiałą przyszłość na dumnym dziedzictwie!

Założona w 1865 roku, Bowie State jest najstarszym historycznie Black College / University w Maryland i jednym z dziesięciu najstarszych w kraju. Jest to także zróżnicowana uczelnia, której studenci wraz z wykładowcami i pracownikami reprezentują różne pochodzenie etniczne i kulturowe.

Bowie State University zapewnia wysokiej jakości i niedrogie możliwości edukacyjne studentom z ambicjami, aby osiągnąć i odnieść sukces. Oprócz 23 kierunków licencjackich, Bowie State oferuje 20 programów studiów magisterskich, 14 certyfikatów specjalizacyjnych i dwa programy doktoranckie ze szczególnym naciskiem na naukę, technologię, biznes, edukację i dyscypliny pokrewne. Sprzyjające środowisko akademickie umożliwia studentom krytyczne myślenie, dokonywanie nowych odkryć, docenianie różnic i stawanie się liderami w wysoce technicznym, szybko zmieniającym się społeczeństwie globalnym.

Stanowe Centrum Nauk Przyrodniczych, Matematyki i Pielęgniarstwa w Bowie obejmuje laboratoria badawcze i instruktażowe, elastyczne sale lekcyjne, skrzydło do symulacji pielęgniarskiej i całkowicie zamkniętą szklarnię. Bowie State jest także domem dla Steinway Fine and Performing Arts Center, wyposażonego w najnowsze technologie dla cyfrowych mediów i produkcji muzycznej.

Jako instytucja członkowska University System of Maryland, Bowie State podtrzymuje misję systemu polegającą na zapewnianiu wysokiej klasy, dostępnych i niedrogich możliwości edukacyjnych.

Stan Bowie znajduje się w jednym z najbardziej ekscytujących obszarów metropolitalnych w kraju, w pobliżu Waszyngtonu i Baltimore. Jednocześnie szczyci się spokojnym kampusem na 300-hektarowym podmiejskim, zalesionym terenie. Dzięki siedmiu akademikom uniwersytet jest centrum życia studenckiego 24/7, ale oferuje również wygodne zajęcia wieczorowe i kursy online, aby służyć zatrudnionym profesjonalistom, którzy chcą rozwijać swoją karierę.

Przyjrzyj się bliżej Stanowi Bowie: spodoba ci się to, co widzisz.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Bowie

    Jericho Park Road,14000, 20715, Bowie

    pytania