Keystone logo
Boston University School of Law

Boston University School of Law

Boston University School of Law

Wstęp

Dlaczego prawo BU?

Boston University School of Law to jedna z najlepszych szkół prawniczych w kraju z historią doskonałości sięgającą 1872 roku. Nasz wydział jest konsekwentnie doceniany za wyjątkowe nauczanie, wybitne stypendium i mentoring transformacyjny. Z ponad 25 000 absolwentów mieszkających we wszystkich 50 stanach i ponad 100 krajach na całym świecie, nasi absolwenci mają dostęp do rozległej globalnej sieci, która przyczynia się do ich sukcesu zawodowego. Kompleks BU Law, składający się z najnowocześniejszego budynku Sumner M. Redstone i przylegającej do niego 17-piętrowej wieży, znajduje się w samym sercu Bostonu z widokiem na rzekę Charles.

Naukowcy

Zajęcia w BU Law są niewątpliwie wymagające. Ale nagrody są równie ważne. Z wybitnymi, uznanymi członkami wydziału jako przewodnikami, rzuć wyzwanie, wybierając spośród ponad 200 kursów i seminariów, które mogą przygotować Cię do różnych dziedzin praktyki - jednego z najgłębszych programów nauczania w szkołach prawniczych w kraju. US News & World Report umieścił kilka naszych programów wśród najlepszych w kraju, w tym prawo zdrowotne (nr 5) i własność intelektualną (nr 11). Możesz także doskonalić swoją wiedzę w jednym z czterech programów LLM, 16 ofert podwójnego stopnia lub kilku programach certyfikatów. Lub uzyskaj międzynarodową ekspozycję w jednym z 20 programów studiów za granicą w 18 lokalizacjach na całym świecie. Innymi słowy, BU Law oferuje nie brakuje możliwości rozwoju – jako prawnika i osoby.

Różnorodność w BU School of Law

Otwarte dla wszystkich od lat 70-tych. Lata 70. XIX wieku.

Od czasu naszego założenia w 1872 roku, Boston University School of Law oferuje edukację prawną wszystkim wykwalifikowanym studentom bez względu na rasę, płeć czy religię. W rzeczywistości byliśmy jednymi z pierwszych, którzy zrobili to na długo przed większością szkół – dlatego wielu naszych uczniów stało się „pierwszymi” w swoich dziedzinach.

Sieć wsparcia

Zaangażowanie BU Law w różnorodną społeczność studencką zaczyna się na długo przed przyjazdem do kampusu i wykracza daleko poza studia.

 • Przed szkołą: W lecie połączysz się z osobą z wyższej klasy, która może odpowiedzieć na Twoje pytania. Następnie możesz wziąć udział w programie Be Yourself Orientation, dwudniowej serii wydarzeń powitalnych dla kolorowych uczniów, którzy identyfikują się jako LGBTQIA i ich sojuszników przed ogólną orientacją.
 • Jako student: znajdziesz dobrze rozwinięty system wsparcia i mentoringu, który pomoże ci w czasie nauki w szkole prawniczej. Tylko kilka osób działających jako zasoby dla Ciebie to:
 • Wydział: Oprócz doradcy wydziałowego, który pomoże ci w podejmowaniu decyzji akademickich i zawodowych, zostaniesz dopasowany do mentora wydziałowego o wspólnych zainteresowaniach osobistych lub zawodowych. Możesz również mieć możliwość działania jako asystent naukowy lub współautor artykułu z profesorem, którego szczególne zainteresowania akademickie są zgodne z twoimi.
 • Administratorzy: Dziekan Onwuachi-Willig organizuje regularne ratusze, godziny urzędowania i inne nieformalne spotkania jako platformę dla twojego głosu. Prodziekan ds. równości, sprawiedliwości i zaangażowania ułatwia zatrudnianie i szkolenie wykładowców zgodne z naszymi wartościami instytucjonalnymi w celu zapewnienia sprawiedliwych doświadczeń edukacyjnych. Bardzo przystępne Biuro Spraw Studenckich oferuje liczne zasoby, zarówno akademickie, jak i osobiste, wspierające studentów prawa. A wyznaczony przez BU Law Dyrektor ds. Różnorodności Studentów, Równości i Zaangażowania, jest oddany kultywowaniu społeczności, która wita różne osoby i szeroki wachlarz przekonań, pomysłów i opinii. Poznaj Dyrektora ds. Różnorodności, Kapitału i Zaangażowania.
 • Studenci wyższego szczebla: BU Law słynie z wyjątkowo przyjaznej społeczności, a studenci wyższego poziomu są siłą napędową tej reputacji. Czy to twój oficjalny doradca studencki, czy starszy uczeń, który bez wezwania wysyła e-maile z notatkami, gdy opuszczasz zajęcia, 2 i 3L zwracają na ciebie uwagę, o czym niewiele szkół prawniczych może powiedzieć.
 • Organizacje studenckie: BU Law ma ponad 30 organizacji studenckich - w tym dwanaście grup powinowactwa - skoncentrowanych na sprawach osobistych, zawodowych lub specjalnych zainteresowaniach oraz zajęciach społecznych. Grupy te często organizują wydarzenia networkingowe z profesjonalistami ze społeczności i absolwentami, co prowadzi nas do…
 • Absolwenci: Sieć prawie 25 000 absolwentów BU Law praktykujących w różnych dziedzinach na całym świecie jest najlepszym źródłem kariery. Zostaniesz połączony z mentorem absolwentów jako 1L, aby natychmiast skorzystać z porad i porad zawodowych osoby praktykującej w interesującej Cię dziedzinie, sektorze lub lokalizacji geograficznej.
 • Podczas poszukiwania pracy: Biuro Rozwoju Kariery i Usług Publicznych (CDO) będzie ściśle z Tobą współpracować, aby określić Twoją ścieżkę kariery i kroki, które musisz podjąć, aby się do niej przygotować. Twój doradca zawodowy, prawnik, który wcześniej praktykował w dziedzinie prawa, którą jesteś zainteresowany, przedstawi Ci nasze solidne programy rekrutacyjne, naszą rozległą sieć absolwentów i wiele innych zasobów kariery dostępnych dla Ciebie jako studenta prawa BU.
 • Jako absolwent: Wsparcie nie kończy się na ukończeniu studiów. Nie tylko będziesz mieć ogromną profesjonalną sieć absolwentów BU Law, ale także CDO nadal wspiera absolwentów w ich poszukiwaniach kariery, a programy takie jak Program pomocy w spłacie pożyczki oferują umorzenie pożyczki absolwentom praktykującym w sektorze publicznym.

Lokalizacje

 • Boston

  765 Commonwealth Avenue, 02215, Boston

Programy

pytania