Keystone logo
Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Wstęp

W Bluedata naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości doświadczenia edukacyjnego i możliwości nauki języka angielskiego dla studentów z zagranicy do celów osobistych, akademickich i zawodowych podczas poznawania amerykańskiej kultury w Nowym Jorku.

Mając na uwadze tę misję, wszystkie lekcje i zajęcia mają na celu pomóc uczniom w pełnej integracji z tętniącą życiem anglojęzyczną społecznością Nowego Jorku. Łącząc studentów różnych narodowości w środowisku edukacyjnym, które stanowi wyzwanie dla uczniów i pobudza ich intelektualnie, Bluedata dąży do stworzenia społeczności uczonych o uprawnionych kompetencjach, zdolnych do odniesienia sukcesu w naszym zglobalizowanym świecie.

HISTORIA

Bluedata została założona w 1997 roku jako prywatna koedukacyjna licencjonowana szkoła biznesu.

Od lutego 2005 r. Bluedata jest upoważniona na mocy prawa federalnego do przyjmowania studentów nieimigrantów.

Od kwietnia 2011 roku Bluedata posiada akredytację uznanej w kraju Komisji Akredytacji Programu Języka Angielskiego (CEA).

Dzisiaj, jako jeden z liderów w dziedzinie edukacji językowej w Nowym Jorku, Bluedata International Institute jest zaangażowany w zapewnienie każdemu uczniowi satysfakcjonującego, ekspansywnego, satysfakcjonującego intelektualnie i wrażliwego kulturowo doświadczenia edukacyjnego.

NASZA KORZYŚĆ

Bluedata International Institute jest dogodnie zlokalizowany w centrum Nowego Jorku - na środkowym Manhattanie.

Obok 34th Street Penn Station, terminalu autobusowego 42nd Street Port Authority i słynnych atrakcji, takich jak Times Square, Empire State Building i Macy's, kampus jest łatwo dostępny środkami transportu. Możesz pojechać liniami metra A, C, E, 1, 2 lub 3 do 34th Street Penn Station lub liniami N, Q, R, W, B, D, F lub M do 34th Street Herald Square, a następnie przejdź do Szkoła. Jeśli mieszkasz w New Jersey lub Long Island, istnieją pociągi Path lub NJ Transit i autobusy do Bluedata .

Lokalizacje

 • New York

  8th Avenue,500, 10018, New York

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania