Keystone logo
Bishop's University

Bishop's University

Bishop's University

Wstęp

O BU

Położony w pięknym regionie wschodnich miasteczek prowincji Quebec, Bishop's to wyjątkowy anglojęzyczny uniwersytet w dwujęzycznym środowisku (angielskim / francuskim), który oferuje swoim studentom licencjackie doświadczenie uniwersyteckie, jak żadne inne.

116026_DSC_4164.jpg

Różnica BU

 • Bishop's może pochwalić się jednymi z najmniejszych klas w kraju i pełnymi pasji, wspierającymi profesorami, którzy naprawdę dbają o sukces swoich uczniów. W rezultacie studenci BU otrzymują spersonalizowaną uwagę i cenne wsparcie podczas studiów.
 • Bishop's łączy swoich uczniów z szeregiem wyjątkowych możliwości uczenia się, w tym staży i wyjątkowych doświadczeń szkoleniowych. Te możliwości pozwalają uczniom wzmocnić swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, a wszystko to podczas pracy nad ukończeniem studiów.
 • Bishop's tworzy wyjątkowe środowisko społeczne dla swoich uczniów, które sprzyja rozwojowi i rozwojowi osobistemu. Ta troskliwa i wspierająca atmosfera sprzyja uczniom i pomaga przekształcić ich w pewnych siebie i wykwalifikowanych przywódców, którzy są gotowi zmienić świat.

Te elementy, po połączeniu, tworzą istotę i duszę wspólnoty biskupa.

116028_GordonBarker2019.jpg

BU na pierwszy rzut oka

Lokalizacja Bishop's znajduje się w dwujęzycznej społeczności Lennoxville, dzielnicy miasta Sherbrooke, Quebec, położonej około 1,5 godziny na południowy wschód od Montrealu lub 4 godziny na północny zachód od Bostonu. Region wschodnich miasteczek znany jest z oferowania bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, wyjątkowych możliwości rekreacji na świeżym powietrzu oraz doskonałej jakości życia.

Kampus Założony w 1843 r. Kampus Uniwersytetu Biskupiego o powierzchni 550 akrów obejmuje 25 budynków, w tym siedem rezydencji, dwie biblioteki, dwa teatry, znakomite sale lekcyjne, laboratoria, zabytkową kaplicę, salę recitalu muzycznego, obiekty sportowe (centrum sportowo-rekreacyjne obejmujące trzy sale gimnastyczne, kryty basen i arena na 800 miejsc). Na terenie kampusu można znaleźć staw z kaczkami i rezerwat dzikiej przyrody, odkryty basen, certyfikowany kurs narciarski FIS oraz pole golfowe.

Wydziałowy Uniwersytet Biskupi szczyci się najlepszymi profesorami uniwersyteckimi w Kanadzie. Nasze 120 pełnoetatowych członków wydziału jest zaangażowanych w szeroko zakrojone badania i publikacje. Jednak zdecydowali się pracować w Bishop's, ponieważ uwielbiają uczyć i pracować ze studentami. Kładziemy duży nacisk na osobisty kontakt między uczniami i profesorami i faworyzujemy małe klasy i częste seminaria, laboratoria i tutoriale.

Grupy absolwentów Alumni Bishop należą do najbardziej spójnych i wspierających w Kanadzie. Nasze oddziały absolwentów są rozproszone po całym świecie i organizują imprezy przez cały rok dla absolwentów i przyjaciół Uniwersytetu.

Profil akademicki Bishop's to anglojęzyczny uniwersytet licencjacki, który oferuje wybór ponad 100 programów w 7 stopniach w 5 szkołach i oddziałach:

 • Wydział Nauk Humanistycznych
 • Wydział Nauk Przyrodniczych i Matematyki
 • Wydział Nauk Społecznych
 • The Williams School of Business
 • The School of Education

Rozmiary klas Średnia wielkość:

 • Klasy I i II roku: 36
 • Klasy III i IV roku: 13

Interesujące fakty

 • Są studenci zapisani z każdej prowincji i terytorium Kanady, 30 stanów iz 69 krajów na całym świecie.
 • 27% naszych studentów ma charakter międzynarodowy.
 • Średnia liczba uczniów szkół średnich w 2017 r. Wynosiła średnio 82,6%.
 • Ponad 84% naszych studentów jest aktywnych w klubach, uniwer- sytetach lub sportach stacjonarnych.
 • 97% naszych uczniów mieszka w odległości spaceru od kampusu.
 • 70% naszych studentów pierwszego roku mieszka w naszych rezydencjach na terenie kampusu.

Czy wiedziałeś? Ponad 19 000 osób na całym świecie z dumą uznaje Uniwersytet Bishopa za swoją macierzystą uczelnię. Idź Bishop's!

116029_BUFootballCrowd2016.jpg

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Sherbrooke

  Lennoxville campus 2600 College St. Sherbrooke, QC J1M 1Z7, , Sherbrooke

  pytania