Keystone logo
© photo courtesy of Berlin School of Business and Innovation
Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Wstęp

Dzięki kampusom w Berlinie, Hamburgu, Paryżu, Atenach i Barcelonie BSBI przygotowuje swoich studentów do wywarcia naprawdę znaczącego wpływu na świat biznesu. Wszystkie programy są wzbogacone o trzy podstawowe wartości BSBI: przedsiębiorczość, przywództwo i sukces, a także kładą silny nacisk na doskonalenie umiejętności praktycznych i odpowiednich dla dzisiejszego rynku. Studenci zyskują pewność siebie, dzięki której mogą realizować swoje zawodowe marzenia, doskonaląc najbardziej poszukiwane umiejętności i ucząc się od naukowców zajmujących się branżą, będących czołowymi specjalistami w swojej dziedzinie. Skorzystają również z doskonałego zespołu wsparcia zawodowego, który zapewni im dodatkowe wskazówki.

 1. Członkami BSBI są: AACSB International – The Association to Advance Collegiate Schools of Business, UN-PRME, Erasmus, Erasmus + oraz brązowy członek Business Absolwentów Association (BGA).
 2. Wiele lokalizacji studiów - Nasz dobrze wyposażony główny kampus znajduje się w samym sercu Berlina, stolicy Niemiec. Niemcy są jednym z najbardziej innowacyjnych krajów świata według Bloomberg Innovation Index z 2021 r. Mamy również placówki badawcze w Hamburgu, Paryżu i Atenach.
 3. BSBI oferuje mieszane formaty studiów, dzięki czemu możesz żonglować innymi zobowiązaniami obok studiów. BSBI zintegrowało wirtualne środowisko uczenia się (VLE) i programy e-learningowe w sercu swojego nauczania.
 4. Doskonałe wsparcie dla studentów - Zapewniamy doskonałe czesne akademickie, gwarantowane małe zajęcia, eksperci branżowi i prezentacje dla gości.
 5. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i dostępne są bezpłatne lekcje języka niemieckiego. Pomoże Ci to zwiększyć możliwości zatrudnienia w Niemczech po ukończeniu studiów.
 6. Dedykowana usługa kariery — od warsztatów CV i wydarzeń networkingowych po spersonalizowane porady zawodowe, zespół jest pod ręką, aby zapewnić studentom specjalistyczne usługi potrzebne do spełnienia ich aspiracji zawodowych.
 7. Niemiecka wiza po studiach - Po ukończeniu studiów, jeśli chcesz przedłużyć swoje pozwolenie na pobyt w Niemczech, możesz ubiegać się o wizę poszukującą pracy na okres do 18 miesięcy, która pozwoli Ci pracować bez żadnych ograniczeń. Aby skorzystać z możliwości kariery zawodowej w Niemczech, konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego.
 8. Bezpłatna pomoc prawna: Po przyjeździe do Niemiec nasz partner prawny SERS udzieli porad i wsparcia wizowego całkowicie bezpłatnie.

Efekty uczenia się

 • Nasze programy zostały zaprojektowane w celu rozwijania praktycznych umiejętności biznesowych potrzebnych do prosperowania na dzisiejszym globalnym rynku biznesowym.
 • Dzięki przedsiębiorczości, przywództwu i sukcesowi nasze programy łączą teorię z praktyką, aby zapewnić uczniom bieżące informacje o najnowszych trendach w branży.
 • Oferujemy studia licencjackie, podyplomowe i doktoranckie, które skupiają się na tym, aby pomóc Ci stać się wyjątkowym liderem w swojej dziedzinie.
 • Nasze programy, zaprojektowane i dostarczane przez ekspertów branżowych, zapewnią Ci przewagę konkurencyjną niezbędną do wyróżnienia się na globalnym rynku pracy.

Różnorodność, wielkość klasy, zadowolenie uczniów

Mając w sercu przedsiębiorczość, przywództwo i sukces, BSBI oferuje programy branżowe, które koncentrują się na rozwijaniu praktycznych umiejętności biznesowych potrzebnych do zapewnienia sukcesu zawodowego. Programy te są konkurencyjne cenowo, aby sprostać potrzebom rynku międzynarodowego. Dzięki naszemu głównemu kampusowi w Berlinie, BSBI przyciąga zróżnicowaną kohortę studentów z ponad 90 reprezentowanymi narodowościami.

Oferujemy studia licencjackie, podyplomowe i doktoranckie, które skupiają się na tym, aby pomóc Ci stać się wyjątkowym liderem w swojej dziedzinie. Naszymi partnerami akademickimi są: University for the Creative Arts (UCA), Concordia University Chicago (CUC) oraz International Telematic University UNINETTUNO.

Jesteśmy dumni z bycia członkiem kilku organizacji, takich jak The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), Organizacja Narodów Zjednoczonych – Zasady odpowiedzialnego kształcenia w zarządzaniu (UN-PRME) oraz The Business Graduates Association (BGA). Członkostwa te świadczą o naszym zaangażowaniu w doskonałość akademicką, wzbogacając doświadczenie edukacyjne naszych uczniów i umożliwiając im dostęp do rosnącej sieci wiodących graczy w branży. Członkostwo to zapewnia BSBI szereg zasobów i dostęp do sieci profesjonalistów, pomagając nam nadal oferować naszym studentom elastyczne i niedrogie programy.

 1. Szeroka gama programów, od biznesu, marketingu i finansów po sztuki kreatywne i IT, teraz z możliwością nauki online lub międzynarodowej edukacji wielokampusowej, z partnerstwami we Francji i Grecji.
 2. Małe klasy i zróżnicowana kohorta uczniów z ponad 90 narodowości, co skutkuje wzbogaconym środowiskiem nauki i dzieleniem się kulturą.
 3. Znakomite usługi dla studentów, począwszy od tygodnia powitalnego, mentoringu rówieśniczego, zajęć pozalekcyjnych, takich jak imprezy dla nowicjuszy, konkursy biznesowe, pokazy talentów i inne.
 4. Elastyczne plany płatności, częściowe stypendia i oferty promocyjne.

Rekrutacja

Programy studiów licencjackich

 • Wiek: 17-20 lat
 • Wykształcenie:
  • Absolwent liceum;
  • Z tytułami przyznawanymi po ukończeniu co najmniej 11 lat nauki;
  • Kwalifikacje akademickie: ECCTIS równoważne GCSE.
 • Doświadczenie zawodowe: Brak / możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin w młodym wieku ze względu na boom możliwości online.

Programy podyplomowe

 • Wiek: 21 - 34 lata
 • Wykształcenie:
  • Studia licencjackie / licencjackie;
  • Może być oceniany na podstawie odpowiedniego doświadczenia zawodowego obejmującego co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu;
  • Potencjalnie z innymi stopniami podyplomowymi (chcąc zmienić karierę).
 • Doświadczenie zawodowe: Można ocenić na podstawie odpowiedniego doświadczenia zawodowego obejmującego co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu.

Doktorat

 • Wiek: 23 - powyżej
 • Wykształcenie:
  • Stopień licencjata uznanej instytucji w dyscyplinie związanej z biznesem; stopień magistra lub kwalifikacje podyplomowe na poziomie 7 lub dyplom MBA uznanej instytucji.
  • Kandydaci posiadający stopnie naukowe w innych dyscyplinach oraz kandydaci bez tytułu licencjata lub magistra, ale z innymi kwalifikacjami akademickimi i znacznym doświadczeniem zawodowym na poziomie wykonawczym są również mile widziani. Ich akceptacja może być uzależniona od pomyślnego zdania testu wstępnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

Idealni studenci

Studia licencjackie:

 • Uczniowie szkół średnich, którzy chcą zdobyć licencjat poza granicami kraju;
 • Studenci, którzy chcą poprawić perspektywy pracy, aby w przyszłości uzyskać wyższe wynagrodzenie.

Studia podyplomowe:

 • Młodzi specjaliści z miast/studia licencjackie, którzy chcą dodać stopień podyplomowy do swoich kwalifikacji, aby zwiększyć szanse na zatrudnienie i szanse na wyższe wynagrodzenie w swojej organizacji.

Doktorat:

 • Profesjonaliści, którzy chcą uzyskać miejsca w dużych firmach konsultingowych, międzynarodowych sklepach detalicznych, domach mody i innych branżach usługowych lub ci, którzy chcą uzyskać stopnie naukowe na najlepszych uniwersytetach na całym świecie.

112194_110926_BSBI.png

Lokalizacje

 • Berlin

  Alte Post Karl-Marx-Straße 97-99, 12043, Berlin

  • Hamburg

   BSBI Faculty of Creative Industries, Gasstrasse 6B, Kontor N, D-22761, Hamburg

   • Paris

    PPA Business School, 11-13 rue Camille Pelletan, 92120 Montrouge, , Paris

    • Barcelona

     Av. Can Marcet 36-38, Barcelona, 08035, Barcelona

     pytania