Keystone logo
Belmont University

Belmont University

Belmont University

Wstęp

Konsekwentnie uznawany za „najbardziej innowacyjny” uniwersytet, Belmont University przyciąga ponad 8200 studentów, którzy reprezentują każdy stan i ponad 28 krajów. Kampus znajduje się na 93 malowniczych akrach, które znajdują się zaledwie dwie mile od centrum Nashville w stanie Tennessee, dynamicznego i tętniącego życiem centrum rządowego, opieki zdrowotnej, muzyki, turystyki i nie tylko. Prywatny czteroletni uniwersytet Belmont łączy w sobie najlepsze sztuki wyzwolone i profesjonalne wykształcenie w chrześcijańskiej wspólnocie uczenia się i służby. Celem Uniwersytetu jest pomoc studentom w rozwijaniu ich pasji i rozwijaniu talentów, aby sprostać potrzebom świata.

Nasza misja: Belmont University to chrześcijańska społeczność skupiona na studentach, zapewniająca wymagającą akademicko edukację, która umożliwia mężczyznom i kobietom z różnych środowisk angażowanie się i przekształcanie świata dzięki zdyscyplinowanej inteligencji, współczuciu, odwadze i wierze.

Nasza wizja: być liderem wśród uniwersytetów nauczających, łącząc to, co najlepsze w sztukach wyzwolonych i edukacji zawodowej w chrześcijańskiej wspólnocie nauki i służby.

Nasze wartości: Jako skupiona na studentach społeczność chrześcijańska z bogatym dziedzictwem baptystów, Belmont University przestrzega następujących podstawowych wartości, które są niezbędne dla życia intelektualnego, duchowego, osobistego i korporacyjnego: uczciwość, dociekanie, współpraca, służba i pokora.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Nashville

    Belmont Boulevard,1900, 37212, Nashville

    pytania