Keystone logo
Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Wstęp

Zatroskany i opiekuńczy wydział oraz mała atmosfera społeczna sprawiają, że Bellarmine's School of Education jest mądrym wyborem do udanej kariery akademickiej. Profesjonalne kursy edukacyjne, praktyczne doświadczenia w szkołach i solidne wykształcenie w zakresie sztuk wyzwolonych przygotowują uczniów do sprostania wyzwaniom związanym z nauczaniem różnych uczniów. Wyjątkowe programy School of Education dają naszym uczniom nieocenioną przewagę w osiąganiu celów zawodowych.

School of Education wykorzystuje różnorodne materiały i technologie w codziennych zajęciach. Uczniowie zdobywają praktyczne doświadczenie w zakresie technologii stosowanej w szkołach publicznych, standaryzowanych i diagnostycznych testów oraz praktycznych przykładów technik i materiałów w klasie. Sale lekcyjne są wyposażone w technologię SmartBoard i iPady, dzięki czemu uczniowie mogą bardziej interaktywnie korzystać z informacji z Internetu, prezentacji w klasie i materiałów dydaktycznych.

Wydział School of Education wierzy, że nauka bycia skutecznym nauczycielem odbywa się poprzez eksplorację zarówno teorii, jak i praktyki. Dlatego kandydaci na nauczycieli rozpoczynają obserwację i prace terenowe w pierwszym semestrze pierwszego roku i kontynuują je w każdym semestrze czterech lat. Studenci Bellarmine mają średnio 30 godzin doświadczenia w terenie w każdym semestrze. W semestrze jesiennym ostatniego roku kandydaci odbywają semestralne doświadczenie pedagogiczne. Ten intensywny semestr zawodowy umożliwia kandydatom doskonalenie umiejętności pedagogicznych, które przygotują ich do satysfakcjonującej kariery.

Absolwenci programu kształcenia znajdują zatrudnienie w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich w szkołach publicznych i niepublicznych. Nauczyciele Bellarmine są zawsze bardzo poszukiwani.

Lokalizacje

  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    pytania