Keystone logo
Belhaven University

Belhaven University

Belhaven University

Wstęp

Wysoko oceniany Belhaven University znajduje się wśród wybranych chrześcijańskich uczelni i uniwersytetów o wpływach krajowych i był wielokrotnie nazywany jednym ze „100 najlepszych zakupów uczelni w Ameryce”. Uniwersytet oferuje 70 kierunków studiów, w tym kierunki akademickie i koncentracje w pełnym spektrum dyscyplin, a także różnorodne programy studiów magisterskich.

Uniwersytet, założony w 1883 r., Obecnie wyróżnia się jako jeden z 36 uniwersytetów akredytowanych w całym kraju w każdej z głównych dziedzin sztuki - muzyki, teatru, sztuk wizualnych i tańca. Program nauczania przedmiotów ścisłych jest jednym z zaledwie dwóch uniwersytetów chrześcijańskich, które zostały uznane przez White House STEM Initiative. 15 drużyn sportowych Uniwersytetu rywalizuje w NCAA Division III.

Wszystkie programy są nauczane z chrześcijańskiej perspektywy światopoglądowej i kierują się misją przygotowania studentów do służby Chrystusowi Jezusowi w karierze, w relacjach międzyludzkich iw świecie idei, zarówno pod względem akademickim, jak i duchowym.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Jackson

    Peachtree Street,1500, 39202, Jackson

    Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania