Keystone logo
Beijing Institute Of Technology Magister inżynierii informacyjnej i komunikacyjnej
Beijing Institute Of Technology

Magister inżynierii informacyjnej i komunikacyjnej

Beijing, Chiny

Request duration

, Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Informacje elektroniczne na BIT (w tym elektroniczna inżynieria informacyjna, elektronika i technologia, inżynieria komunikacji i technologia liczników informacji) to narodowy program krajowy.

Program z inżynierią informacyjną i komunikacyjną, nauką elektroniczną i technologią, informatyką i technologią jako kluczowymi przedmiotami, rozwija specjalne talenty z profesjonalną wiedzą w dziedzinie inżynierii informacji elektronicznej, pola elektromagnetycznego i technologii mikrofalowej, przetwarzania sygnałów i informacji, obwodów i systemów, którzy mogą praca w zakresie badań, projektowania, produkcji i eksploatacji w dziedzinie technologii informatycznych, lub w badaniach technologii informatycznych i rozwoju sprzętu w działach gospodarki narodowej i krajowego przemysłu obronnego.

Absolwenci będą angażować się w badania naukowe, rozwój technologii i nauczania w dziedzinie elektroniki i inżynierii informacji lub zarządzania wyższego szczebla w pokrewnych dziedzinach.

Kursy podstawowe obejmują Podstawy układów, Podstawy układów analogowych, Elektronika cyfrowa, Sygnały i systemy, Podstawy teorii sterowania, Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, Analiza sygnałów losowych, Teoria pól elektromagnetycznych, Podstawy technologii mikrofalowych, Struktura danych i projektowanie algorytmów, Komputer Zasada i zastosowanie, zasada komunikacji cyfrowej oraz obwody i systemy komunikacyjne.

Kwalifikacje

 • Wnioskodawcy ubiegający się o przyjęcie do programu studiów magisterskich powinni być absolwentami wyższych uczelni lub będą ukończyć studia do 31 lipca. Wnioskodawca ubiegający się o przyjęcie doktoranta powinien mieć tytuł magistra w tej samej dziedzinie lub w dziedzinie zainteresowań;
 • Efektywne umiejętności języka chińskiego * (4 oceny HSK) lub wyniki egzaminu TOEFL i IELTS.
 • Polecenie dwóch profesorów.

* Uwaga: chiński (mandaryński) jest głównym językiem nauczania. BIT oferuje również niektóre programy w języku angielskim. Kandydaci na programy prowadzone w języku angielskim nie muszą posiadać znajomości języka chińskiego.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Science w sieciach komunikacyjnych
  • Rochester, Stany Zjednoczone
 • Magister Elektroniki i Telekomunikacji ze specjalizacją Systemy i Sieci Łączności Radiowej
  • Gdańsk, Polska
 • Magister inżynierii telekomunikacyjnej
  • Ho Chi Minh City, Wietnam