Keystone logo
Bologna Business School

Bologna Business School

Bologna Business School

Wstęp

BBS" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/38/38186_Screen_Shot_2017-01-19_at_5.30.49_PM.png" alt="BBS" />

alt = "BBS (założona w 2000 r.) to szkoła biznesu Uniwersytetu Bolońskiego (założona w 1088 r.). alt =" BBS należy do najbardziej innowacyjnych szkół biznesu w Europie i jest jedną z najbardziej renomowanych instytucji we Włoszech. Perspektywa interdyscyplinarna, integracja branżowa i internacjonalizacja to kluczowe filary filozofii szkoły, której celem jest zapewnienie uczniom odpowiednich umiejętności, aby stawić czoła stale zmieniającemu się i złożonemu krajobrazowi gospodarczemu z pewnością siebie, wiedzą i motywacją do odniesienia sukcesu.

Siedziba Bologna Business School znajduje się w Villa Guastavillani, renesansowym budynku z XVI wieku, położonym na wzgórzach Bolonii, mniej niż dziesięć minut od centrum miasta. Tutaj historia, technologia i tradycja żyją razem w pięknych i naturalnych ramach. Bolonia to tętniące życiem miasto położone w sercu Włoch - 30 minut od Florencji, godzinę od Mediolanu, dwie godziny od Rzymu i Wenecji - w regionie Emilia-Romania, jednym z najbogatszych regionów Europy.

BBS

alt = "BBS oferuje 360 ° akademickie i" rzeczywiste "doświadczenie edukacyjne, w tym studia magisterskie w pełnym wymiarze godzin (w języku angielskim i włoskim) oraz studia magisterskie w niepełnym wymiarze godzin i programy krótkoterminowe dla kadry kierowniczej i profesjonalistów. Szkoła współpracuje z przemysłem - wiodące firmy, zapewniające im wybitnych menedżerów oraz wysokiej jakości programy dostosowane do indywidualnych potrzeb.Kwestie średnich przedsiębiorstw i branż „Made in Italy” są przedmiotem szczególnej uwagi poprzez badania i projekty ukierunkowane.

BBS

Społeczność alt = "BBS to rodzina złożona ze studentów, absolwentów, wydziałów, menedżerów oraz rozległej sieci biznesowej ponad 500 firm krajowych i międzynarodowych. Każdego roku ponad 600 studentów pochodzi z całego świata iz różnych środowisk akademickich i doświadczenie zawodowe alt = "Wydział BBS składa się z ponad 300 wykładowców, naukowców z kraju i zagranicy, a także kadry kierowniczej i konsultantów.

Lokalizacje

  • Bologna

    Villa Guastavillani - Via degli Scalini, 18

pytania