Keystone logo
Bath Spa University

Bath Spa University

Bath Spa University

Wstęp

Bądź kąpielą

Bath Spa University to coś więcej niż nauka. Chodzi o utknięcie: myślenie, tworzenie i działanie. O wpadaniu na przyjaciół na kampusie, podejmowaniu wyzwań i szczerej trosce. Przesuwamy granice i siebie. Jeśli to brzmi dla ciebie dobrze, będziesz dobrze pasować.

Dlaczego kąpiele spa?

Doskonała reputacja

BeBathSpa101

Nasze początki sięgają 1852 roku i oryginalnej Bath School of Art, więc zbudowaliśmy naszą reputację na ponad 160-letniej tradycji i sukcesie. Stale się rozwijamy dzięki ekscytującym kursom i obszarom badań.

Dobrze połączony

BeBathSpa102

Współpracujemy z firmami, organizacjami i instytucjami w każdym zakątku globu. Zobaczysz naszych studentów na międzynarodowych konferencjach, wycieczkach i wydarzeniach, od Edinburgh Fringe Festival po kanadyjski „International Next Way”. Opuścisz Bath Spa jako obywatel świata z ambicją, motywacją i skupieniem.

Dostępne dla wszystkich

BeBathSpa103

Dostępność i równość są dla nas ważne. Unikalne środowisko nauki i społeczności, które oferujemy, jest kluczowym czynnikiem naszej popularności. Nasi studenci pochodzą z różnych środowisk i kultur, ze wszystkich części tego kraju i za granicą, a także mają różne referencje akademickie.

BeBathSpa104
BeBathSpa105
BeBathSpa106
BeBathSpa107

Statystyka

Dowód jest w statystykach

 • Świetne perspektywy dla absolwentów: 93,7% absolwentów Bath Spa pracuje lub kontynuuje naukę 6 miesięcy po ukończeniu studiów (HESA: 2014/15 Kierunki absolwentów szkół wyższych, opublikowane w 2016 r.)
 • Top 5 pod względem kreatywności: Zostaliśmy wybrani jako jeden z pięciu najlepszych kreatywnych uniwersytetów. (Który? Ankieta dla studentów uniwersytetu 2016)
 • Tutaj będziesz bezpieczny: jesteśmy drugim najbezpieczniejszym uniwersytetem na południowym zachodzie i szóstym w zestawieniu z prawie 130 innymi uniwersytetami i instytucjami szkolnictwa wyższego w Anglii i Walii. (Kompletny przewodnik uniwersytecki 2015)
 • Zrównoważony rozwój i zobowiązania środowiskowe: To nie kończy się na ludziach – dbamy również o nasze środowisko. Nasze zasady Green Focus przyniosły nam wyróżnienie „First Class Honors”. (Ludzie i Planeta Zielona Liga 2015)

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Bath

   Bath Spa University, Newton Park, Newton St Loe,

  pytania