Keystone logo
Bath Spa University

Bath Spa University

Bath Spa University

Wstęp

Bądź kąpielą

Bath Spa University to coś więcej niż nauka. Chodzi o utknięcie: myślenie, tworzenie i działanie. O wpadaniu na przyjaciół na kampusie, podejmowaniu wyzwań i szczerej trosce. Przesuwamy granice i siebie. Jeśli to brzmi dla ciebie dobrze, będziesz dobrze pasować.

Dlaczego kąpiele spa?

Doskonała reputacja

BeBathSpa101

Nasze początki sięgają 1852 roku i oryginalnej Bath School of Art, więc zbudowaliśmy naszą reputację na ponad 160-letniej tradycji i sukcesie. Stale się rozwijamy dzięki ekscytującym kursom i obszarom badań.

Dobrze połączony

BeBathSpa102

Współpracujemy z firmami, organizacjami i instytucjami w każdym zakątku globu. Zobaczysz naszych studentów na międzynarodowych konferencjach, wycieczkach i wydarzeniach, od Edinburgh Fringe Festival po kanadyjski „International Next Way”. Opuścisz Bath Spa jako obywatel świata z ambicją, motywacją i skupieniem.

Dostępne dla wszystkich

BeBathSpa103

Dostępność i równość są dla nas ważne. Unikalne środowisko nauki i społeczności, które oferujemy, jest kluczowym czynnikiem naszej popularności. Nasi studenci pochodzą z różnych środowisk i kultur, ze wszystkich części tego kraju i za granicą, a także mają różne referencje akademickie.

BeBathSpa104
BeBathSpa105
BeBathSpa106
BeBathSpa107

Lokalizacje

  • Bath

    Bath Spa University, Newton Park, Newton St Loe,

pytania