Keystone logo
Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

Wstęp

Zmienił się świat gastronomii i sposób jej studiowania

Barcelona Culinary HUB to Wyższa Szkoła Gastronomiczna skupiająca się na zarządzaniu i wizji biznesowej stosowanej w restauracjach.

Głównym celem jest wykształcenie studentów na świetnych specjalistów w obszarach zarządzania, techniki i produkcji w branży gastronomicznej, restauracyjnej i spożywczej, łączących umiejętności kulinarne z wizją biznesową.

Filary szkoły opierają się na innowacjach, szkoleniach i badaniach gastronomicznych, zrównoważonym rozwoju i kreatywności.

Jesteśmy łącznikiem pomiędzy gastronomią a zarządzaniem.

Barcelona Culinary HUB to szkoła gastronomiczna z siedzibą w Barcelonie. W duchu innowacyjności i w oparciu o najnowsze trendy szkoła została stworzona, aby wnosić wartość do świata kulinarnego, zapewniając tym samym profesjonalistom i/lub przyszłym profesjonalistom zdobycie wiedzy niezbędnej do zarządzania i osiągania sukcesów w tym wysoce konkurencyjnym sektorze.

BCH stawia na wysokiej jakości model akademicki oparty na metodologii „uczenia się przez działanie”. Metodologia ta oferuje studentowi reagowanie na wymagania rynku z punktu widzenia innowacji i ciągłego doskonalenia.

Nasze pochodzenie

BCH narodziło się w Barcelonie, jednym z najlepiej ocenianych miejsc gastronomicznych. Szkoła kieruje się wytycznymi, które wyznaczają to miasto: pluralizm, awangarda i innowacyjność. To miejsce narodzin wielkich autorów kulinarnych i znanych restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin czy Repsol Suns.

Z drugiej strony Barcelona jest jedną z najważniejszych stolic Morza Śródziemnego, dlatego jej produkty i gastronomia zapewniają zdrową dietę i zdrowy tryb życia, który znajduje odzwierciedlenie w duchu i istocie Barcelona Culinary HUB .

Dlaczego warto studiować w Barcelonie?

Barcelona to kosmopolityczne, awangardowe i tętniące życiem miasto, które charakteryzuje się połączeniem tradycji i innowacji. Miasto Barcelona oferuje niekończące się plany spędzania wolnego czasu, wyjątkową gastronomię, architekturę uznaną na całym świecie, sztukę, krajobrazy morskie i górskie, zarówno lokalną, jak i międzynarodową atmosferę oraz wyjątkową esencję, która czyni ją jednym z najlepszych miejsc do życia. Barcelona jest kolebką niezliczonej rzeszy artystów ze wszystkich dziedzin, gdzie warzy się kreatywność, inspirację, innowacyjność i motywację do dodawania wartości światu. Przyjdź i odkryj to!

Szkolenia Planet i uniwersytety

Barcelona Culinary HUB jest częścią Planeta Formación y Universidades, międzynarodowej sieci szkolnictwa wyższego Grupo Planeta. Posiada dwadzieścia dwie instytucje edukacyjne w Hiszpanii, Andorze, Francji, Włoszech, Afryce Północnej, Stanach Zjednoczonych i Kolumbii. Co roku w szkołach biznesu, uniwersytetach, szkołach specjalistycznych i ośrodkach szkolenia zawodowego kształci się ponad 100 000 uczniów ze 114 różnych narodowości.

Dlaczego warto studiować w BCH?

 • Uznanie międzynarodowe i zawodowe
 • Barcelona, miasto pochodzenia
 • Punkt połączenia kuchni z zarządem
 • Globalna wizja
 • Międzynarodowa sieć kontaktów
 • Współpraca z firmami z branży

Z pasją pomożemy Ci w planie kariery, o jakim marzysz

Mistrzowie w kształceniu przez całe życie

Oferta szkoleniowa uczelni dostosowana do potrzeb branży. Szkolenia z dużym naciskiem na zarządzanie i jego różne procesy, nie pomijając kreatywności, awangardowej kuchni i najnowszych technik. Kompleksowa koncepcja szkoleniowa, podczas której można doskonalić techniki zarządzania i umiejętności komunikacji.

Funkcje kampusu

Kampus skupiający się na przemyśle

Zgodne również z naszą wartością edukacyjną i metodologią, odzwierciedlające dedykowaną przestrzeń do praktyki techniki kulinarnej i produktu, która zapewnia naszym uczniom możliwość eksperymentowania z różnymi metodami gotowania i serwowania posiłków.

Kampus jest zgodny z naszą misją, wizją i wartościami, wśród których wyróżnia się nasze silne zaangażowanie w ochronę środowiska, ekologię i rozwój lokalnego ekosystemu. Koncentrując się na naszej wartości edukacyjnej i metodologii, oferujemy przestrzeń przeznaczoną do badań gastronomicznych (Gastro LAB), rozwoju i projektowania żywności (FOOD R&D) oraz praktyki w zakresie technik i produktów kulinarnych poprzez praktyczne sale lekcyjne dedykowane każdej z dziedzin kulinarnych. Zapewnienie naszym studentom możliwości wywarcia innowacyjnego wpływu w branży poprzez eksperymentowanie z różnymi metodami gotowania i serwowania posiłków.

 • Ponad 4000 m2 Hubu Gastronomicznego
 • Mniej niż 20 minut od centrum Barcelony
 • Przestrzenie stworzone do aktywnej nauki
 • Centrum Badań Kulinarnych + Laboratorium Gastro

Osobiste programy Bch w Barcelonie

W HUB oferujemy kursy bezpośrednie w Barcelonie, których celem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia edukacyjnego w świecie gotowania i gastronomii.

Nasze programy gastronomiczne pozwolą Ci rozwinąć praktyczne umiejętności gotowania, poznać zaawansowane techniki kulinarne i odkryć tajemnice gastronomii lokalnej i międzynarodowej. Dodatkowo będziesz miał okazję współpracować z innymi studentami i pracować nad ekscytującymi projektami kulinarnymi.

Nasze stacjonarne kursy gastronomiczne przeznaczone są dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie doświadczenia kulinarnego. Dysponujemy zespołem ekspertów w dziedzinie gastronomii i gotowania, którzy przez cały czas będą do Państwa dyspozycji, aby Państwu pomóc.

  Lokalizacje

  • L'Hospitalet de Llobregat

   Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

   • L'Hospitalet de Llobregat

    Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

    pytania