Keystone logo
Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Wstęp

O uniwersytecie

Bar-Ilan University , jeden z największych uniwersytetów w Izraelu, oferuje studentom szeroki wachlarz unikalnych możliwości akademickich i społecznych, których nie ma w żadnej innej izraelskiej instytucji edukacyjnej.

Od momentu powstania w 1955 r. Ponad 130 000 studentów skorzystało z wzorcowych obiektów akademickich i badawczych Bar-Ilana oraz z zaangażowania w integrację kultury i tradycji żydowskiej we wszystkie programy studiów. Zapewniając czołowych naukowców i profesorów Izraela oraz dając uczniom szansę na poznanie ich żydowskich korzeni, Bar-Ilan University zapewnia swoim studentom zasoby i wiedzę niezbędną do odniesienia sukcesu w miejscu pracy i maksymalizacji ich wkładu w społeczeństwo jako wykształconych i świadomych społecznie obywateli.

Studenci przybywający z całego świata zwracają się do Bar-Ilan, aby studiować w naszych wiodących programach. Pod nadzorem i kierownictwem naszych nagradzanych profesorów, uczą się krytycznego myślenia i umiejętności analitycznych niezbędnych do zbadania ich zainteresowań i rozwoju akademickiego. Bar-Ilan University oferuje szeroki wybór programów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, które są uznawane na całym świecie, w tym wiele tytułów międzynarodowych, które prowadzone są w języku angielskim.

Lokalizacje

  • Ramat Gan

    Ramat Gan, Izrael

pytania