Keystone logo
Ball State University

Ball State University

Ball State University

Wstęp

Rozpalamy ciekawość intelektualną. Porywani i zmotywowani uczymy się, rozwijamy i latamy. Nasi wykładowcy i pracownicy - wszyscy w naszej społeczności - od samego początku traktują studentów jak partnerów. W salach lekcyjnych i laboratoriach, na boiskach sportowych, w wciągających projektach edukacyjnych poza kampusem - ze zwinnością i wytrwałością - kardynałowie latają. Jesteśmy ugruntowani w naszych wartościach, podnoszeni przez naszą wiedzę i pewnie idziemy w górę w kierunku coraz większych możliwości. Nasza jest prosta obietnica: rzucić sobie wyzwanie, aby osiągnąć sukces.

Z Dobroczynnością jako naszym przewodnikiem - Lecimy.

Angażujemy studentów w działania edukacyjne, badawcze i twórcze, które umożliwiają naszym absolwentom prowadzenie satysfakcjonującej kariery i sensownego życia wzbogaconego przez uczenie się i obsługę przez całe życie, jednocześnie wzmacniając ekonomiczną, środowiskową i społeczną witalność naszej społeczności, naszego stanu i naszego świata .

Dumna przeszłość

Niezachwiana wiara Ball State w edukację zakorzenioną w kreatywności, wartościach i intelektualnej ciekawości zaczęła się pod koniec XIX wieku, kiedy liderzy biznesowi Muncie wyobrazili sobie lokalną szkołę wyższą, która pomogłaby w rozwoju miasta.

Wśród wizjonerów było pięciu Ball Brothers - Lucjusz, William, Edmund, Frank i George - przemysłowcy i filantropowie, którzy przenieśli się z Nowego Jorku do Muncie, chcąc rozszerzyć swój biznes pojemników szklanych.

Mała, prywatna szkoła nauczycielska została otwarta w 1899 roku. Gdy wysiłki społeczności mające na celu utrzymanie uczelni nie powiodły się, bracia Ball zakupili ziemię i budynki nieistniejącej instytucji i przekazali je stanowi Indiana. Ten prezent stał się oddziałem wschodnim Indiana State Normal School, który został otwarty w 1918 roku, aby zaspokoić zapotrzebowanie Indiany na więcej i lepszych nauczycieli.

W uznaniu hojności rodziny Ball, Zgromadzenie Ogólne Indiany zmieniło nazwę szkoły na Ball Teachers College w 1922 roku, a następnie Ball State Teachers College w 1929 roku.

W latach sześćdziesiątych regionalna szkoła nauczycielska zaczęła przyciągać wykładowców spoza Środkowego Zachodu, a studenci poszukiwali kierunków w takich dziedzinach, jak biznes, architektura i inne rozwijające się dyscypliny. Rekrutacja i finansowanie rosły wraz z krajowymi trendami, a nowe obiekty i oferty stopni zostały dodane.

W 1965 roku Zgromadzenie Ogólne Indiana zmieniło nazwę College Ball State University , uznając jego fenomenalny wzrost liczby studentów i udogodnień, różnorodność i jakość programów edukacyjnych i usług oraz przewidywanie szerszej roli, jaką odegrałby on w przyszłości stanu.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Muncie

    W University Ave,2000, 47306, Muncie

    pytania