Keystone logo
Bacone College

Bacone College

Bacone College

Wstęp

Przez 140 lat Bacone College służył jako więcej niż kolejny budynek szkolnictwa wyższego. Założona jako Uniwersytet Indyjski w 1880 roku, szkoła rozpoczęła zajęcia na „terytorium Indii” na długo przed utworzeniem Oklahomy.

Dzisiaj pięć Oklahoma Tribes czarteruje Bacone College . Są to United Keetoowah Band of Cherokee Indians of Oklahoma, Osage Nation, Otoe-Missouria Tribe, Cheyenne & Arapaho Tribes oraz Kiowa Tribe.

Bacone College nie został uformowany jako „wieża z kości słoniowej” ucieczka przed światem. Zamiast tego został zasadzony pośród przewrotów i konfliktów. Bacone zostało założone, aby inspirować studentów do wzniesienia się ponad niesprawiedliwości swoich czasów.

Chociaż Bacone College jest historycznie rdzennym Amerykaninem obsługującym college i utrzymuje tę część swojej misji, w naszym Bacone College studenckim znajdują się kobiety i mężczyźni z różnych środowisk: plemiennych, latynoskich, afroamerykańskich i anglo. Obecnie Bacone College odchodzi od statusu prywatnego college'u w kierunku swojego celu, aby stać się publicznym kolegium plemiennym.

Bacone zostało założone, aby wyposażyć uczniów nie tylko w wkraczanie na świat, ale także po to, aby pomóc im zmienić swój świat. Nasi uczniowie nadal otrzymują wiedzę, umiejętności i zdolności, by służyć jako odnoszący sukcesy przywódcy - teraz w XXI wieku. Dołącz do nas!

Lokalizacje

  • Muskogee

    Muskogee, Stany Zjednoczone

    pytania