Keystone logo
Babson College Master of Science in Business Analytics
Babson College

Master of Science in Business Analytics

Wellesley, Stany Zjednoczone

9 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

USD 1820 / per credit

W kampusie

Wstęp

Wpływ dużych zbiorów danych na podejmowanie decyzji biznesowych jest większy niż kiedykolwiek. Podobnie rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych tłumaczy, którzy potrafią przekształcić analizy w krytyczne spostrzeżenia, które prowadzą do przełomowych rozwiązań biznesowych. Odkryj, w jaki sposób tytuł Master of Science in Business Analytics firmy Babson może nauczyć Cię, jak twórczo rozwiązywać szersze problemy biznesowe i społeczne za pomocą rozwiązań opartych na danych, dzięki temu pełnoetatowemu programowi wyznaczonemu do STEM (ukończonemu w ciągu dziewięciu lub 16 miesięcy).

Stopień analityki biznesowej umożliwiający przekształcanie informacji w innowacje

Program Master of Science in Business Analytics (MSBA) szkoli przyszłych liderów biznesu w zakresie najnowocześniejszych narzędzi i technik analityki biznesowej oraz przedsiębiorczego myślenia i działania, dzięki czemu można rozwiązywać złożone problemy biznesowe i tworzyć innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem analizy danych. Dowiesz się także umiejętności menedżerskich, na które jest duże zapotrzebowanie na całym świecie.

  • Identyfikuj i formułuj problemy lub możliwości biznesowe dzięki analizie danych.
  • Skutecznie komunikuj je menedżerom wyższego szczebla i innym badaczom danych w Twojej organizacji.
  • Twórz spójne i istotne analizy
  • Zamień wyniki w praktyczne taktyki i strategie prowadzące do sukcesu

What Makes Babson’s MSBA Different?

  • Wyznaczony STEM. Studenci zagraniczni posiadający wizę F-1 mogą kwalifikować się do 24-miesięcznego przedłużenia OPT po ukończeniu studiów w celu pracy w USA
  • Przedsiębiorczy sposób myślenia i wykładowcy. Ucz się od światowej sławy liderów i innowatorów z najlepszej szkoły biznesu, którzy nauczą Cię łączenia umiejętności analityka danych z nastawieniem przedsiębiorcy.
  • Najnowocześniejsze narzędzia do analizy dużych zbiorów danych. Na swojej drodze do zostania analitykiem danych nauczysz się wykorzystywać zaawansowane techniki analityczne do wspierania celów i strategii organizacji. Zyskasz także głębokie zrozumienie analityki preskryptywnej, analityki predykcyjnej, technologii kognitywnych, uczenia maszynowego, analityki marketingowej i technologii informacyjnej. Analityka preskryptywna jest podstawową siłą doświadczenia Babson i często jest rzadkością w innych programach.
  • Zdobądź umiejętności, których oczekują pracodawcy. Wyróżnij się na rynku pracy dzięki biegłości w posługiwaniu się językami programowania i oprogramowaniem do wizualizacji danych. Program MSBA stworzyliśmy przy udziale pracodawców, dzięki czemu zdobędziesz odpowiednie umiejętności, dzięki którym wyróżnisz się na rynku pracy. Umiejętności te obejmują certyfikaty R, SQL/no SQL, Tableau i analityki marketingowej.
  • Storytelling i komunikacja z danymi. Wszyscy absolwenci programu MSBA firmy Babson są biegli w podsumowywaniu i przekazywaniu spostrzeżeń różnym odbiorcom przy użyciu metod wizualnych, ustnych i werbalnych. Dowiesz się także, jak logicznie, jasno i przekonująco przedstawić argumenty za lub przeciw wartości stosowania narzędzi analitycznych.

Program

Wynik programu

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania