Keystone logo
Babson College

Babson College

Babson College

Wstęp

Babson College , według US News & World Report od 29 lat najlepsza szkoła przedsiębiorczości, kształci liderów przedsiębiorczości, którzy wszędzie tworzą wielką wartość ekonomiczną i społeczną. Oferujemy szeroką gamę programów biznesowych dla absolwentów, zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin, rozumiejąc, że każdy student ma wyjątkowe zobowiązania osobiste i zawodowe. Niezależnie od programu odkryjesz edukację zbudowaną na działaniu i społeczność wypełnioną dynamicznymi liderami przedsiębiorczości. W Babson nieustannie koncentrujemy się na następujących kwestiach:

Przekształcanie uczniów w liderów przedsiębiorczości: Wierzymy, że przedsiębiorcy nie rodzą się - są stworzeni, a edukacja Babsona wpaja sposób myślenia i umiejętności, które zachęcają uczniów do postrzegania problemów jako szans, nawigowania dwuznaczności i podejmowania działań. Liderzy przedsiębiorczości są teraz ważniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

Uczenie się przez działanie : Robimy więcej niż uczymy, jak myśleć. Uczymy Cię, jak to zrobić. Wciągające doświadczenia, takie jak nasze projekty konsultacyjne dla studentów, symulacje w klasie i fora prowadzone przez studentów, zwiększają możliwości nauczycieli akademickich w praktyce, zapewniając uczniom umiejętności niezbędne do działania i wywierania wpływu już teraz.

Optymalizacja potencjału: Niezależnie od tego, czy chodzi o rozpoczęcie przedsięwzięcia, zmianę branży, czy przejęcie firmy rodzinnej, stopień Babsona pomaga uczniom przenieść się z miejsca, w którym się znajdują, tam, gdzie chcą. Nasz mały rozmiar oznacza, że studenci, wykładowcy i doradcy zawodowi współtworzą doświadczenie, które pomaga każdemu uczniowi osiągnąć swoje osobiste cele.

Budowanie globalnego doświadczenia i sieci: Kiedy zbiegają się różne perspektywy, pojawiają się nowe pomysły. W Bason różnorodność naszej społeczności jest siłą, która poszerza perspektywy studentów, przygotowując ich do pracy we wszystkich gospodarkach i kulturach. Doświadczenie Babson jest wypełnione międzykulturową pracą zespołową, globalnymi dyskusjami na temat studiów przypadków i wydarzeniami o zasięgu międzynarodowym. Gdy po ukończeniu studiów kariery rozwijają się na całym świecie, sieć Babson nigdy nie jest daleko, z 43 000 absolwentami ze 129 krajów.

W Babson College studia z więcej niż jednym dyplomem - zyskujesz inspirację, narzędzia i sposób myślenia niezbędny do osiągnięcia sukcesu zawodowego. To dlatego, że wielcy liderzy przedsiębiorczości pokonują niepowodzenia, kwitną w niepewności i zawsze szukają rozwiązań, w których inni widzą tylko przeszkody. Bycie liderem przedsiębiorczości sprawi, że będziesz atutem w każdej organizacji, będziesz w stanie pokonywać dwuznaczności i iść naprzód, podczas gdy inne wciąż przetwarzają.

Oferujemy następujące programy dla absolwentów studiów stacjonarnych:

MBA w pełnym wymiarze godzin: uczyń Babson swoim domem z dala od domu dzięki stacjonarnemu MBA na terenie kampusu. Ukończ swój dyplom w ciągu jednego lub dwóch lat. Specjalizujemy się w siedmiu koncentracjach MBA, w tym koncentracjach wyznaczonych przez STEM w zakresie finansów ilościowych oraz analityki biznesowej i uczenia maszynowego.

Master of Science in Business Analytics: Przekształć informacje w innowacje dzięki pełnoetatowemu programowi wyznaczonemu przez STEM.

Master of Science in Finance: Zdobądź umiejętności w zakresie modelowania finansowego i kodowania, które pracodawcy chcą w tym pełnoetatowym programie wyznaczonym przez STEM.

Master of Science in Management in Entrepreneurial Leadership: Naucz się wprowadzać innowacje na początku swojej kariery w dziewięciomiesięcznym programie stacjonarnym

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Wellesley

  231 Forest Street, 02457-0310, Wellesley

 • Boston

  100 High Street First and 12th Floors, 02110, Boston

  • Miami

   1200 Brickell Ave, 33136, Miami

   pytania