Keystone logo
Babeș-Bolyai University - Faculty of Economics and Business Administration Magister zarządzania międzynarodowego
Babeș-Bolyai University - Faculty of Economics and Business Administration

Magister zarządzania międzynarodowego

Cluj-Napoca, Rumunia

2 Years

Niemiecki

Pełny etat

14 Jul 2024

Oct 2024

RON 3500 / per year *

W kampusie

* roczna opłata za naukę dla studentów z UE / EOG / Konfederacji Szwajcarskiej. 300 EUR / miesiąc: czesne dla studentów spoza UE / EOG / Konfederacji Szwajcarskiej

Wstęp

cele

Główne cele, do których dąży ten program magistra, można podsumować następująco: zawłaszczenie i pogłębienie pojęć, teorii i metodologii właściwych dla Departamentu Zarządzania Międzynarodowego. Jednocześnie program magisterski ma na celu pogłębienie wiedzy wśród studentów poprzez stypendia DAAD, ERASMUS i ROTARY, ale także przygotowanie ich profesjonalnie do rozwijania niezbędnych umiejętności praktycznych w niemieckojęzycznych firmach.

Treść i struktura

Program studiów magisterskich zapewnia studentom wyjątkowe perspektywy kariery dla ich przyszłych karier, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na młodych absolwentów posiadających umiejętności zarządzania w międzynarodowych firmach. Program nauczania składa się z 4 semestrów i oferuje bardzo ciekawe obowiązki i przedmioty do wyboru. Niektóre z nich to Międzynarodowe Zarządzanie Organizacyjne, Dogłębna Księgowość Firmy, Metody i Techniki Zarządzania Jakością, Strategie Marketingowe, Zarządzanie Procesami Biznesowymi, Polityki Gospodarcze UE itp. Na poziomie magisterskim bardzo ważnym iw 100% zorientowanym na praktykę przedmiotem jest praktyka w firmie międzynarodowej. Program Master oferuje również coroczne warsztaty w języku niemieckim.

Kompetencje i umiejętności

Główne kompetencje techniczne dotyczą oceny, uczenia się i wykorzystywania wyników badań w działalności gospodarczej organizacji międzynarodowych; identyfikacja i realizacja działań przy użyciu innowacyjnych metod i technik zarządzania; Podejmowanie decyzji w firmie z uwzględnieniem wartości korporacyjnych, strategii finansowych i zarządzania personelem itp.


Aby uzyskać więcej informacji, w tym o przyjęciach, zobacz href = "https://econ.ubbcluj.ro/international

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania