Keystone logo
Azerbaijan State Academy of Physical Education and Sport

Azerbaijan State Academy of Physical Education and Sport

Azerbaijan State Academy of Physical Education and Sport

Wstęp

Azerbaijan State Academy of Physical Education and Sport jest szkołą wyższą, która zapewnia wszelkie możliwości przygotowania wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie edukacji sportowej. Głównym celem Akademii jest kształcenie nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów oraz metodyków medycznych wspierających wychowanie fizyczne i sport. Akademia postawiła sobie za cel doprowadzenie edukacji sportowej do światowych standardów, podniesienie jakości kształcenia oraz przygotowanie kompetentnych specjalistów do międzynarodowego rynku pracy.

Kadra akademicka Akademii to przedstawiciele czołowych lokalnych i międzynarodowych ekspertów, rządowych, biznesowych i międzynarodowych organizacji sportowych.

Oprócz nauczania jakościowej, innowacyjnej i najnowocześniejszej wiedzy naukowej, Akademia daje również możliwość uczestniczenia w „Pierwszych Igrzyskach Europejskich”, „Formuła 1 Grand Prix Azerbejdżanu”, „IV Igrzyskach Solidarności Islamskiej”, „42. Światowej Olimpiadzie Szachowej ”, które odbywają się w Azerbejdżanie. Dołącz do nas i zyskaj szansę bycia częścią międzynarodowego zarządzania sportem.

Lokalizacje

  • Baku

    Fatali Khan Khoyski 98 Baku AZ 1072, AZ 1072, Baku

    pytania