Keystone logo
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Wstęp

Witamy dziekana

CAS Dean Peter Starr

Test Szkoła Sztuki i Nauki na Uniwersytecie Amerykańskim oferuje pełną wyzwań sztuki wyzwolone w tętniącej życiem i zróżnicowanej społeczności studentów ze wszystkich 50 państw i 150 krajach. Wyższa Szkoła Sztuki i Nauki Wydział obejmuje krajowym i międzynarodowym oznaczonych artystów, uczonych i nauczycieli zaangażowanych w celu innowacyjne podejście do nauczania i doskonałości w dziedzinie badań naukowych i twórczych. Każdego roku, przywódcy światowi, wybitnych uczonych z innych instytucji, a także znani praktycy w swoich dziedzinach dojść do kampusu, aby zachęcić otwartą debatę na temat aktualnych problemów i narazić uczniów do rozwoju najnowocześniejszych w swoich dziedzinach.

Czy wybrać siedzibę główną lub licencjackich absolwent studiów pole lub zaprojektować własną interdyscyplinarne studia, będzie angażować się w poważny intelektualnych dociekań w klasie. Będziesz korzystać z wielu stażach i działalności usługowej społeczność w sztuce, edukacji, nauk humanistycznych, nauk przyrodniczych i nauk społecznych w Waszyngtonie, i mieć możliwość na własną rękę lub we współpracy z członkiem wydziału do udziału w badaniach i twórczych, a także w wielu klubach studenckich, działalności i organizacji usług na kampusie AU.

Twoje doświadczenia wewnątrz i na zewnątrz w klasie stworzy szeroką wizję i zrozumienie was będzie musiał odnieść sukces w przyszłej kariery i stać się wykształcona i odpowiedzialnym obywatelem świata.

Misja i fakty

Test Wyższa Szkoła Sztuki i Nauki jest dedykowany do doskonałości w nauczaniu, nauki, sztuki i usługi do swoich lokalnych, narodowych i społeczności międzynarodowej.

Uczelnia zapewnia bogate wykształcenie w zakresie sztuk wyzwolonych i nauki dla wszystkich studentów studiów American University, oferując ambitne programy studiów dla swoich studiów licencjackich i magisterskich kierunków; i promuje wybitne badania, praktyka i aktywności twórczej.

Szkoła jest zobowiązana do celów podstawowej edukacji liberalnej: wspierania swobodnego i racjonalnego dyskursu, rozwijanie zrozumienia różnorodności ludzkiego doświadczenia, zapewnienie umiejętności krytycznego intelektualne niezbędne do poruszania się szybko zmieniającym się świecie, i integracji wiedzy przez granice dyscyplinarne.

historia

Globalna perspektywa, praktyczny idealizm, zamiłowanie do służby publicznej: Są częścią American University dzisiaj, i byli w powietrze w 1893 roku, kiedy został wyczarterowany przez AU Kongresu. George Washington marzył o "National University" w stolicy kraju. Ale zajęło John Fletcher Hurst do założenia uniwersytetu, że w wielu aspektach, które ucieleśnia marzenia.

Prezydent Woodrow Wilson na uniwersytecie oficjalnie poświęcony 27 maja 1914 roku, a pierwsze absolwenci zostali przyjęci. College of Liberal Arts została założona w 1925 roku, w pierwszych 75 studentów studiów przyznał, że upadek.

W całej historii American University, College of Arts and Sciences zmieniła nazwę kilka razy. Początkowo znany jako "College of Liberal Arts", nazwa została zmieniona na "College of Arts and Sciences" w 1939 roku. Przez krótki okres był to znany po prostu jako "licencjackich College", aż nazwa została przekształcona z powrotem do "College of Arts and Sciences" w 1956 roku.

Największa szkoła lub uczelnia w American University, College of Arts and Sciences ma obecnie 2,931 studentów, 339 w pełnym wymiarze czasu wykładowców i ponad 150 stopni oferowanych. Podczas Kolegium stale rośnie, zobowiązanie do wspierania swobodnego i racjonalnego dyskursu, rozwijanie zrozumienia różnorodności ludzkiego doświadczenia, zapewnienie umiejętności krytycznego intelektualne niezbędne do poruszania się szybko zmieniającym się świecie, i integracji wiedzy przez granice dyscyplinarne nigdy się nie zmienia.

Lokalizacje

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, NW, , 20016, Washington

pytania