Keystone logo
Australian Maritime College

Australian Maritime College

Australian Maritime College

Wstęp

Witamy w Australian Maritime College na University of Tasmania - krajowym instytucie zajmującym się edukacją, szkoleniem i badaniami morskimi. AMC jest jednym z siedmiu członków-założycieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Uniwersytetów Morskich, reprezentujących pięć kontynentów.

Rozwijające się sektory morski, obronny, morski i przybrzeżny są ekscytującym i strategicznym obszarem rozwoju AMC i University of Tasmania. Cieszymy się, że jesteśmy strategicznym partnerem w Naval Shipbuilding College. Będziemy współpracować z przemysłem, rządem i środowiskiem akademickim, aby zapewnić wiedzę i siłę roboczą wymaganą do ciągłego programu budowy statków morskich w Australii.

AMC jest uznawane na całym świecie za centrum doskonałości. Nasz wielomilionowy pakiet specjalistycznych obiektów do nauczania, uczenia się i badań cieszy się międzynarodowym uznaniem i jest używany przez organizacje obronne, przemysłowe i rządowe na całym świecie, aby odpowiadać na najnowsze pytania badawcze. Poza tym nasz doświadczony personel dydaktyczny i badawczy ma silne powiązania z branżą.

Lokalizacje

  • Newnham

    Maritime Way,100, 7248, Newnham

    pytania