Keystone logo
American Institute of Applied Sciences in Switzerland Tytuł magistra administracji biznesowej ze specjalizacją w zarządzaniu lotnictwem
American Institute of Applied Sciences in Switzerland

Tytuł magistra administracji biznesowej ze specjalizacją w zarządzaniu lotnictwem

La Tour-de-Peilz, Szwajcaria

24 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

22 Apr 2024

CHF 8333 / per semester *

W kampusie

* w tym certyfikaty zawodowe IATA

Wstęp

Program Master of Science in International Business Administration (MIBA) w American Institute of Applied Sciences in Switzerland zapewnia, że nasi studenci są w pełni przygotowani do przewodzenia i zarządzania na dzisiejszym konkurencyjnym i zmieniającym się rynku globalnym. Koncentrujemy się na integrowaniu tradycyjnej wiedzy biznesowej z praktycznym podejmowaniem decyzji, rozwiązywaniem problemów, kreatywnością i myśleniem strategicznym podczas angażowania się w projekty w świecie rzeczywistym. Tworzymy praktyczne środowisko do nauki i badań, które kładzie nacisk na współpracę i aktywne zaangażowanie z liderami branży.

Program nauczania łączy najnowocześniejszą teorię biznesu z praktycznymi badaniami i zastosowaniami, podczas gdy studenci są prowadzeni do rozwiązywania rzeczywistych wyzwań. To środowisko kładzie nacisk na współpracę i budowanie zespołu obok zdrowej rywalizacji. W AUS czołowi, zróżnicowani na arenie międzynarodowej koledzy z klasy spotykają się, dzielą się doświadczeniami zawodowymi i tworzą synergiczne grupy, w których wzajemne zaangażowanie i wspólna odpowiedzialność prowadzą do wysoce skutecznych zespołów.

Każdy kurs obejmuje co najmniej dwa działania związane z uczeniem się przez doświadczenie, takie jak:

·Symulacje

·Prezentacje – indywidualne i/lub grupowe

·Studium przypadku

·Projekty – indywidualne i/lub grupowe.

190043_tild3763-3839-4134-a465-613532666334__1668620333055.jpg

Oprócz głębokości i zakresu wiedzy zdobytej w klasie, kontakty na całe życie nawiązane podczas uczęszczania AUS będą miały niezmierzoną wartość. W tym celu wymagamy i aktywnie wspieramy staże, wizyty w firmach i mentoring dla kadry kierowniczej. Dzięki naszej rozległej sieci kontaktów w pobliskich, znanych na całym świecie siedzibach korporacji, studenci z pewnością znajdą możliwości dostosowane do ich konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy aspiracją studenta jest zarządzanie wiodącą firmą, prowadzenie własnej firmy, czy praca w firmie rodzinnej, AUS zapewnia narzędzia umożliwiające podążanie pożądaną ścieżką kariery.

Rekrutacja

Program

Rankingi

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania