Keystone logo
The American University of Rome

The American University of Rome

The American University of Rome

Wstęp

Uniwersytet Amerykański w Rzymie (AUR) jest jednym z najstarszych amerykańskich uniwersytetów, które uzyskały stopień naukowy. Studenci uzyskują akredytowany stopień licencjata Stanów Zjednoczonych Ameryki po ukończeniu programu akademickiego (zazwyczaj cztery lata). Stopień licencjata w Stanach Zjednoczonych jest powszechnie uznawany za standard powodzenia szkolnictwa wyższego.


AUR wykorzystuje Rzym jako klasę, a Włochy i Europę jako nieocenione zasoby. Uniwersytet Amerykański w Rzymie przygotowuje studentów do życia i pracy w różnych kulturach poprzez praktyczne interdyscyplinarne kierunki akademickie, możliwości uczenia się przez podróże i staże, a także kadrę i kadrę wielokulturową. Studenci wybierają spośród ośmiu programów licencjackich:

Instrukcja jest w języku angielskim . Studenci, którzy chcą rozwijać umiejętności językowe, mogą ubiegać się o intensywny kurs języka angielskiego akademickiego , aby skorzystać z pełnego programu nauczania na American University of Rome . Poprzez ten program studenci będą rozwijać umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim podczas uczęszczania na wybrane kursy kształcenia ogólnego w zakresie kredytu w AUR.

Wstęp jest konkurencyjny. AUR przyciąga studentów z ponad 40 krajów i oferuje swoim studentom wyjazd do takich krajów, jak Chiny, Ekwador, Anglia, Grecja, Hiszpania i najlepsze uniwersytety w Stanach Zjednoczonych. Wnioski są przyjmowane na bieżąco i studenci są wybierani bez względu na wiek, rasę, płeć, wyznanie, pochodzenie narodowe lub etniczne lub niepełnosprawność.

Stabilność zaawansowaną można uzyskać w przypadku kredytów akademickich uzyskanych w instytucjach poza systemem uniwersyteckim Stanów Zjednoczonych. Zostaną ocenione kandydaci posiadający mandaty, takie jak: włoska maturita, maturalna matura, brytyjski poziom GCSE A i inne równoważne programy oraz zaawansowane zaliczki przyznawane na podstawie oceny.

W większości przypadków można przyznać pierwszy rok studiów (równowartość 30 semestrów). Jeżeli biuro przyjęć AUR stwierdzi, że uczeń jest całkowicie inaczej naukowo kwalifikacje ale że znajomość języka angielskiego może utrudniać na początek udanego doświadczenia akademickiego, indywidualną semestru lub roku akademickiego w AUR może być wymagane.

Amerykański Uniwersytet w Rzymie zobowiązuje się do wspierania potrzeb finansowych studentów, oferując różne stypendia naukowe i stanowiska asystentów pracy studentom dla wykwalifikowanych studentów.

Po ukończeniu studiów większość absolwentów AUR albo kontynuuje naukę lub decyduje się na wejście do pracy. Spośród tych studentów, którzy zdecydowali się wejść na miejsce pracy po ukończeniu studiów, 86% zatrudnionych było w mniej niż roku (od września 2010 r. Dane formalnie i publicznie zgłoszone do Akredytującej Rady Niezależnych Szkół i Uczelni (ACICS).

AUR jest akredytowany i / lub uznany przez: Middle States Commission of Higher Education (USA), Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych, Departament Edukacji Państwa Delaware, Rzymski Trybunał i Włoskie Ministerstwo Edukacji.

Lokalizacje

  • Rome

    The American University of Rome Via Pietro Roselli 4 I-00153 Rome , , Rome

    pytania