Keystone logo
© TESS
The American University of Paris

The American University of Paris

The American University of Paris

Wstęp

American University of Paris (AUP)

W świecie, w którym przyspieszone zmiany i stale zmieniające się powiązania osobiste, kulturowe i ekonomiczne są normą, każdy - przynajmniej od czasu do czasu - jest obcokrajowcem.

Dzisiejszy świat wymaga od nas umiejętności patrzenia na świat tak, jak widzi go inna osoba, nawet jeśli możemy nie zgadzać się z jej poglądami i perspektywami. Musimy wiedzieć o świecie i sobie wystarczająco dużo, aby skutecznie funkcjonować w różnych środowiskach zawodowych i społecznych. Musimy czuć się komfortowo żyjąc na granicy własnej strefy komfortu.

I tylko dzięki temu komfortowi - temu poczuciu, że jesteśmy w świecie u siebie - możemy realizować własne ambicje, bronić własnych spraw, rozwijać własne idee.

Edukacja w amerykańskim stylu w jednym z najbardziej kosmopolitycznych miast świata

AUP sama w sobie jest udanym eksperymentem w międzynarodowej, interdyscyplinarnej edukacji. AUP łączy w sobie wszystkie najlepsze elementy amerykańskiego modelu uniwersyteckiego - małe, oparte na dyskusji klasy; współpracę między studentami i wykładowcami; szczególny nacisk na krytyczne myślenie i jasną komunikację - z kulturalnymi, społecznymi i zawodowymi możliwościami jednego z najbardziej kosmopolitycznych miast świata.

Nasza jest akademicka kultura zaangażowania, globalnego obywatelstwa i społeczności. Nasza misja i wartości odzwierciedlają to, ponieważ staramy się rozwijać w studentach i wydziałach zarówno krytyczne poczucie zaangażowania w świat współzależności.

Międzynarodowa reputacja doskonałości

AUPreferencje są nie do podważenia. Jesteśmy akredytowani przez Middle States Association of Colleges and Schools. Nasi członkowie wydziału pochodzą z jednych z najlepszych uniwersytetów na świecie. Angażujemy się również w specjalne partnerstwa akademickie z tak prestiżowymi instytucjami jak Uniwersytet Oksfordzki, Université de Paris Sorbonne czy nowojorska New School.

Dowiedz się więcej - i dołącz do nas

Aby dowiedzieć się więcej faktów o AUP, naszej historii i naszych programach akademickich, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i poznania ekscytujących możliwości, które czekają na Ciebie, gdy dołączysz do naszej dynamicznej międzynarodowej społeczności w Paryżu.

Statystyka

AUP ma ponad 15 000 absolwentów w 141 krajach, co czyni naszą jedną z najbardziej prawdziwie globalnych sieci absolwentów na świecie. Znacznie ponad 90 procent naszych studentów jest zatrudnionych lub w szkole podyplomowej w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. Wielu z nich zajęło stanowiska kierownicze w instytucjach tak różnych, jak Bank Handlowy Kuwejtu, BASF w Niemczech, Jane Goodall Institute w Tanzanii, Google we Francji, Szwedzka Partia Centrum i Departament Energii Stanów Zjednoczonych.

  Funkcje kampusu

  Nasz kampus w 7. dzielnicy Paryża oferuje łatwy dostęp do niektórych z najsłynniejszych atrakcji miasta, w tym Wieży Eiffla i Musée d'Orsay. Spacerując pomiędzy zajęciami w jednym z naszych siedmiu niedawno odnowionych budynków, odkryjesz tętniącą życiem paryską dzielnicę pełną piekarni, sklepów i kawiarni. Zanurzenie się w społeczności lokalnej odegra kluczową rolę w Twoim rozwoju osobistym i zawodowym.

   Lokalizacje

   • Paris

    5 boulevard de La Tour-Maubourg

   pytania