Keystone logo
Augustine Institute

Augustine Institute

Augustine Institute

Wstęp

Założony w 2005 r. Pod przewodnictwem abp. Chaputa w Denver, CO przez dr. Tima Graya i dr. Jonathana Reyesa, Augustine Institute od 14 lat służy potrzebom wiernych świeckich w Nowej Ewangelizacji.

Do naszych absolwentów zaliczamy kilku wielkich mistrzów ostatnich kilkudziesięciu lat w Kościele. Dzisiaj, oprócz Graduate School, Augustine Institute rozszerzył się, aby opracować najlepsze treści, aby dotrzeć do katolików na wszystkich etapach ich podróży wiary - od publikacji książek po opracowywanie programów parafialnych, budowanie partnerstw strategicznych w Kościele i platform technologicznych, takich jak FORMED.

W 2015 r. Połączyliśmy się z Lighthouse Catholic Media, pomagając w dalszych wysiłkach ewangelizacyjnych dzięki bogatej bibliotece treści, ewangelistom w parafiach w całym kraju i wspaniałej współpracy z organizacjami takimi jak Ignatius Press. Dzięki tej relacji stworzyliśmy platformę FORMED, która integruje ponad 60 katolickich apostolatów, dociera do 900 000 świeckich katolików i jest obecna w ponad 5000 parafiach.

Nasz oddany personel, kierowany przez nasz Zespół Przywództwa Wykonawczego, łączy lata doświadczeń, aby nadal popychać Nową Ewangelizację do przodu poprzez ortodoksyjne nauczanie i innowacyjne podejście.

Lokalizacje

  • Greenwood Village

    South Syracuse Way,6160, 80111, Greenwood Village

    pytania