Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Augusta University Hull College of Business

Augusta University Hull College of Business

Augusta University Hull College of Business

Wstęp

James M. Hull College of Business, akredytowany przez AACSB, promuje przyszłość biznesu i jego siły roboczej poprzez wysokiej jakości edukację biznesową, wyróżniające się programy akademickie i możliwości uczenia się przez doświadczenie.

Studenci będą uczestniczyć w wysoce spersonalizowanym doświadczeniu edukacyjnym, które obejmuje zaangażowanie z pełnymi pasji wykładowcami, zaangażowanym personelem i odnoszącymi sukcesy profesjonalistami. Dzięki tym zaangażowaniom studenci inwestują w rozwój swojej kariery.

Misją Hull College of Business jest zapewnienie ciągłej wysokiej jakości edukacji biznesowej, wyróżniających się programów akademickich i możliwości uczenia się poprzez doświadczenie, które dają naszym studentom i społeczności biznesowej przewagę konkurencyjną. Osiągamy to, inwestując w różnorodne wydziały, zrównoważone pod względem przedsiębiorczości i dyscypliny akademickiej, którzy prowadzą badania stosowane i podstawowe, a także dzięki bezproblemowej współpracy z wydziałami zewnętrznymi oraz w ramach Uniwersytetu Augusta.

Lokalizacje

  • Summerville

    Summerville, Stany Zjednoczone

    pytania