Keystone logo
Athens University of Economics & Business

Athens University of Economics & Business

Athens University of Economics & Business

Wstęp

Athens University of Economics and Business (AUEB) została założona w 1920 roku i jest obecnie uważana za jedną z najbardziej konkurencyjnych uczelniach, na poziomie europejskim, w dziedzinie Ekonomii, Zarządzania, Informatyki, Statystyki, marketingu, rachunkowości i finansów. Prawie sto lat po jej ustanowieniu, AUEB nadal przekazywać wiedzę w dziedzinach naukowych, które stwarza, promowanie skutecznych i innowacyjnych praktyk zarządzania, i przyczynić się do rozwoju greckiej i społeczności międzynarodowej, z widokiem w kierunku równowagi między doskonałości i składka na ubezpieczenie społeczne. Co roku ponad tysiąc absolwentów Uniwersytetu.

AUEB ma w sumie ponad 26.000 absolwentów, którzy stanowią siłę napędową nie tylko w języku greckim, ale także w międzynarodowym Ekonomii i Zarządzania. Ponadto AUEB zalicza się do najwyższych w preferencjach potencjalnych studentów każdego roku w dyscyplinach to adresów. Celem AUEB jest nie tylko, aby zapewnić swoim studentom wiedzy teoretycznej w połączeniu z nowoczesnych narzędzi analitycznych, ale także zapewnić im możliwość rozwoju umiejętności osobistych, takich jak krytycznego myślenia i indywidualnej inicjatywy. Łącząc tradycję z innowacji i badań z aplikacji, koncentruje się na jakości i ekstrawersja i jest dostosowane do potrzeb społeczeństwa, AUEB cieszy się doskonałą reputacją wynikającą z wysokiego poziomu nauczania, jakie oferuje oraz świadczenie nowoczesnych programów akademickich, które zawierają najnowsze międzynarodowe rozwój, w oparciu o wymagania dzisiejszego rynku pracy.

"... Celem naszej uczelni ma służyć jako centrum edukacji i doskonałości naukowej, demokracji, merytokracji, ekstrawersja, przejrzystości i odpowiedzialności społecznej, a jako źródło bogactwa intelektualnego w naszym kraju, zwłaszcza w tych trudnych czasach, że Grecja będzie przez. Chcemy, aby nasi uczniowie nabyć najlepsze szkolenia naukowe możliwe, co pozwoli im odnieść sukces przedsiębiorstwa w Europie i na świecie. Jednocześnie, pomimo ograniczonych możliwości finansowych, AUEB oferuje swoim studentom szereg działań i usług kulturalnych, sportowych i innych, przyczyniając się w najszerszym możliwym zakresie ich dobrze zaokrąglone rozwoju osobistego. Staramy się rozwijać bieżące relacje z naszymi studentami. Poprzez utrzymanie i dalszy rozwój długoterminowy i ścisłą współpracę z greckiego świata biznesu, AUEB ułatwia i wspiera, poprzez jego usług, to staże zawodowe swoich absolwentów. Z silnym poczuciem odpowiedzialności, AUEB przyczynia się w istotny sposób do powstania najważniejszego zasobu kraj może mieć: kapitału ludzkiego ... "

Profesor Konstantine Gatsios, Rektor

Wyciąg z powitania Rektora

Lokalizacje

  • Athens

    Athens University of Economics and Business 76, Patission Str. , 10434, Athens

    pytania