Keystone logo
Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Wstęp

Założony w 1990 r. Auckland Institute of Studies (AIS) jest jedną z największych prywatnych instytucji przyznających stopnie naukowe w Nowej Zelandii.

Zapewniamy szeroki zakres zatwierdzonych przez NZQA kwalifikacji, w tym certyfikat, dyplom, licencjat, dyplom ukończenia studiów oraz podyplomowe dyplomy i programy studiów dla studentów krajowych i zagranicznych. AIS oferuje różnorodne kursy z zakresu biznesu, zarządzania turystyką, zarządzania hotelarstwem, technologii informacyjnej i administracji biznesu. Nasz szybko rozwijający się program MBA jest jednym z największych w Nowej Zelandii, a nasze Centrum Języka Angielskiego oferuje kwalifikacje w zakresie EFL, EAP, IELTS Preparation i Business English.

Znajdujemy się w Mount Albert w Central Auckland i operujemy z dwóch atrakcyjnych kampusów. Nasz kampus St Helens znajduje się w parku przypominającym pole golfowe Chamberlain Park i był kiedyś szpitalem położniczym St Helens w Auckland. Nasz kampus Asquith znajduje się pięć minut spacerem od hotelu, w pobliżu centrum handlowego St Luke i doskonałe połączenia komunikacyjne z miastem i centralnym i zachodnim przedmieściami.

Elastyczny trzy-semestralny system AIS i uznawanie punktów wzajemnych umożliwiają studentom szybką ścieżkę studiów i rozpoczęcie kariery zawodowej. Zapewniamy pomoc studentom w kwestiach związanych z zatrudnieniem w trakcie i po zakończeniu studiów - obejmuje to pomoc przy przygotowywaniu CV i rozmowach kwalifikacyjnych, pośrednictwo pracy i staże. Nasz internetowy serwis wizowy umożliwia zagranicznym studentom przetwarzanie wiz na terenie kampusu.

Zapewniamy, że przyjazne, pielęgnujące środowisko równoważy i wspiera nasze rygorystyczne i wymagające programy akademickie. Studenci w AIS doświadczają spersonalizowanej edukacji w małych klasach - nasz doświadczony i przystępny kurs nauczania wymienia osobisty kontakt ze studentami.

Dajemy naszym studentom, czy to z Nowej Zelandii, czy za oceanem, wszystko, czego potrzebują, aby czuć się komfortowo i pewnie podczas studiów z nami. Zapewniamy, że są oni dobrze przygotowani do odniesienia sukcesu po ukończeniu swoich kwalifikacji.

Lokalizacje

  • Auckland

    PO Box 2995, 1140, Auckland

pytania