Keystone logo
Atlantic University College

Atlantic University College

Atlantic University College

Wstęp

Atlantic University College to instytucja szkolnictwa wyższego typu non-profit specjalizująca się w dziedzinie sztuki i nauki cyfrowej, założona w 1983 roku, produkt

snu pułkownika Ramóna Barquína i dr Teresy de Dios Unanue. Rozpoczęła działalność w Guaynabo, gdzie nie było uczelni, w 1984 roku, z 125 studentami i znajduje się w centrum miasta.

Jest to pierwsza instytucja szkolnictwa wyższego, która powstała w tej gminie pod nazwą Atlantic College, później przekształciła się w Atlantic University

College w 2011 roku. Otrzymał nagrody Emmy® i Telly za swoje produkcje animowane.

Został upoważniony przez Radę Szkolnictwa Wyższego do rozpoczęcia działalności ze stopniami stowarzyszonymi i licencjatami w 1983 r., a następnie w 2001 r. został upoważniony do prowadzenia studiów magisterskich.

Wraz ze wzrostem możliwości edukacyjnych, Atlantic University College rozwijał się wraz z nimi i oferuje swoim studentom spersonalizowane środowisko emocjonalne, które pozwala im również rozwijać się holistycznie jako jednostki. Jest świadomy swojego zaangażowania w oferowanie edukacji, która zachęca do doskonałości w każdym z obszarów nauczania w dziedzinie sztuki i nauki cyfrowej, w której z powodzeniem pozycjonuje się i na każdym innym wschodzącym rynku w naszym kraju i poza nim. kraj.

Oferta akademicka jest zgodna z filozofią instytucjonalną opartą na zasadach dostępności dla wszystkich ludzi i adaptacji do potrzeb społeczności oraz w harmonii z wymogami wiedzy humanistycznej, naukowej i technologicznej niezbędnej dla konkurencyjnej jednostki w społeczności. globalny, w ramach cyfrowej sztuki i nauki.

Otrzymane przez Uczelnię środki pozwoliły na rozwój 28 laboratoriów wysokich technologii, obsługujących typ oferowanej przez nią oferty akademickiej oraz wspieranie procesu nauczania-uczenia się zgodnie z misją uczelni.

Lokalizacje

  • Guaynabo

    Calle George L Colton,9, 00969, Guaynabo

    pytania