Keystone logo
Atlantic School of English & Active Leisure

Atlantic School of English & Active Leisure

Atlantic School of English & Active Leisure

Wstęp

Atlantic SEAL jest mały, wybierz szkołę języka angielskiego i certyfikowany ośrodek szkolenia nauczycieli.

Oferujemy standardowe i elastyczne Kursy angielskiego ogólnego, Jak również Specjalistyczne programy biznesowe i naszego całorocznego centrum dorosłych. Przygotowujemy uczniów do językowych i akademickich wymogów życia uczelni z naszego egzaminu i kursy angielskiego Edukacji Kulturalnej (IELTS, Cambridge, TOEIC, TOEFL itd.). Mamy też ekscytujące lato programy dla juniorów (Od 9 do 12 lat), nastolatki (13 do 17) i bardzo młodzi uczący (3 do 8 lat). Dla studentów, którzy nie mogą podróżować do Atlantic SEAL oferujemy On-line programy angielski z naszych rodzimych nauczycieli anglojęzycznych. Jeśli chcesz zdobyć uznanych międzynarodowo Kwalifikacje Nauczycieli Języka Angielskiego (CertTESOL) jesteśmy jedyną szkołą w Irlandii do zaoferowania ten prestiżowy kwalifikacyjnego programu.

South West Cork został opisany jako "najbardziej magiczne miejsce w Irlandii". Oferuje on połączenie gór, wrzosowisk, dzikich wzgórz pełnych jezior, głębokich dolin rzecznych oraz dramatycznych klifów z widokiem na Atlantyk.

Atlantic SEAL jest dorosły szkoła znajduje się w uroczym, tradycyjnym irlandzkim budynku w samym centrum miasta, w pięknym SouthWest Schull Cork. Mamy najlepsze z obu światów - jest w spokojnej okolicy, idealne warunki do nauki, a zarówno na Atlantyk i miasto na naszym progiem. Junior & szkoła nastolatków (patrz zdjęcie powyżej) wychodzi na Atlantyku, która jest sekund spacerem.

Lokalizacje

  • Cork

    10 Main Street, Schull

    pytania