Keystone logo
Atlantic International University

Atlantic International University

Atlantic International University

Wstęp

Nauka musi jeszcze odkryć dokładny mechanizm, dzięki któremu jednostka się uczy. Uznaje się jednak, że proces uczenia się ma charakter endogenny (od wewnątrz), a nie egzogeniczny. Ten fakt jest ogólnie uzasadnieniem „kształcenia na odległość” i wszystkich programów studiów oferowanych przez Atlantic International University .

Różnica AIU

Połączenie podstawowych zasad „samokształcenia” (z wytycznymi), wspólnego opracowywania programu nauczania unikalnego dla każdego ucznia oraz elastyczności czasu i miejsca nauki zapewnia, jak uważamy, idealne środowisko uczenia się. Jest tworzony w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb i zapewnienia osobistego rozwoju każdemu uczniowi. Atlantic International University istnieje jako instytucja nauki opartej na doświadczeniu i edukacji nietradycyjnej na odległość. Nie ma klas i obecność nie jest wymagana.

Misja

Być instytucją szkolnictwa wyższego zainteresowaną tworzeniem alternatywnych możliwości rozwoju kulturowego, które prawdopodobnie zostaną utrzymane w celu skuteczniejszego zarządzania światową wioską i jej środowiskiem; egzekwowanie praw człowieka i społeczności poprzez różnorodność, którego ostatecznym celem jest satysfakcja i ewolucja świata.

Wizja

Wzmocnienie pozycji jednostki w kierunku konwergencji świata poprzez zrównoważony projekt edukacyjny oparty na andragogice i omniologii.

Usługa AIU

Naszym głównym celem na Atlantic International University jest przystosowanie dorosłych studentów do ich indywidualnych potrzeb. Z tego powodu nasze programy studiów są elastyczne i zostały zaprojektowane z myślą o przyspieszonym ukończeniu.

Nasze programy zachęcają studentów do wykazania się kompetencjami poprzez samodzielne uczenie się, czytanie i badania w swojej dziedzinie studiów. AIU oferuje edukację w Stanach Zjednoczonych dorosłym z całego świata, aby mogli lepiej wykorzystywać własny potencjał do zarządzania osobistym globalnym rozwojem kulturowym. Uaktualnia się to poprzez ocenę ich dyplomów licencjackich, magisterskich i / lub doktoranckich, co implikuje również zdolność do trwałej wydajności opartej na wynikach. Podstawowa oś takiej filozofii polega na samorealizacji wiedzy i informacji, bez miejsca na przestarzałość, która jest osadzona w systemie nauczania na odległość opartym na andragogii i omniologii.

Ostatecznym celem tego paradygmatu jest wzmocnienie pozycji uczniów i pomoc w wykorzystaniu ogromnej gamy zasobów ze środowiska światowego w celu wyeliminowania obecnego kontinuum ubóstwa i ograniczeń. W tym celu, w zależności od okoliczności, uczniowie są w stanie przekształcić swoją przeszłość w samobieżny moduł wzrostu stale w ruchu, z dala od akredytowanych, tradycyjnych systemów, które sprzyjają ograniczeniom i kadencji. Stanie się to prymitywną rzeczywistością w odniesieniu do poszanowania i przestrzegania praw człowieka i społeczności poprzez doświadczenia, dochodzenia, pracę praktyczną i / lub egzaminy, zgodnie z indywidualną specyfiką niezależnego studenta na AIU. Wszystko odbywa się w otoczeniu sprzyjającym różnorodności dzięki ponad 10 milionom pełnych tekstów i około 47 milionom bibliografii w ponad 400 językach; podczas gdy doradcy i konsultanci posiadający stopnie doktorskie i specjalizacje w zakresie rozwoju społecznego monitorują procesy uczenia się; oprócz światowej sieci współpracowników i stowarzyszeń z różnych dziedzin akademickich; aby razem mogli osiągnąć satysfakcję i postęp ludzkości z pokojem i harmonią.

AIU Cel

Celem Atlantic International University jest:

 • zapewnienie najwyższej jakości przygotowania akademickiego przy jednoczesnym zaspokojeniu potrzeb dorosłych słuchaczy poprzez ugruntowanie programów akademickich w uczeniu się opartym na wynikach i oferowanie programów w przyspieszonym czasie.
 • zachęcanie do swobodnego dochodzenia i swobodnej wymiany pomysłów między uczniami, wykładowcami, administratorami i pracownikami Atlantic International University .
 • łączyć teorię i praktykę, która przygotowuje specjalistów do obowiązków przywódczych.
 • zapewnienie wsparcia niezbędnego dla osób uczących się w celu pomyślnego ukończenia programu studiów i przezwyciężenia wszelkich braków w ukończeniu.
 • w celu utrzymania naszej doskonałej reputacji akademickiej.
 • stosować się do podstawowego prawa do edukacji określonego w Deklaracji Praw Człowieka, zapewniając niedrogą alternatywę dla osiągnięcia celów edukacyjnych dla szerokiego spektrum ludzi na całym świecie z różnych środowisk społecznych i ekonomicznych.
 • aby zaszczepić w naszych uczniach poczucie pewności i samodzielności w ich możliwości dostępu do ogromnych możliwości dostępnych za pośrednictwem kanałów informacyjnych, Internetu, prywatnych, publicznych, non-profit i organizacji pozarządowych w stale rozwijającej się globalnej społeczności.
 • aby wzmocnić pozycję uczniów i pomóc im skorzystać z ogromnej gamy zasobów pochodzących ze środowiska światowego w celu wyeliminowania obecnego kontinuum ubóstwa i ograniczeń.
 • zintensyfikować wykorzystanie technologii informatycznych, aby pozostać w czołówce uniwersytetów zajmujących się kształceniem na odległość.

Wspomnienia

AIU lub jej członkowie mają powiązania / członkostwa w kilku stowarzyszeniach. Poniżej znajduje się lista, która może być przydatna dla studentów w ich badaniach i / lub w celu spełnienia wymagań akademickich w programie.

136927_Clipboard01.jpg

136978_bottom.jpg

Rekrutacja

Skontaktuj się z nami już dziś!

Rozumiemy, jak zapracowani dorośli nie mają czasu na powrót do szkoły. Teraz można zdobyć dyplom w zaciszu własnego domu i nadal mieć czas dla siebie i swojej rodziny. Biuro przyjęć jest tutaj, aby Ci pomóc, uzyskać dodatkowe informacje lub sprawdzić, czy kwalifikujesz się na przyjęcie, skontaktuj się z nami. Jeśli jesteś gotowy do złożenia wniosku, prześlij swoje zgłoszenie online i wklej swoje CV oraz wszelkie dodatkowe uwagi / pytania w udostępnionym obszarze.

Dowiedz się więcej o naszej akredytacji „ Kliknij tutaj !”

Adres: Pioneer Plaza, 900 Fort Street Mall 905, Honolulu, HI 96813, Stany Zjednoczone Ameryki

Lokalizacje

 • Honolulu

  Honolulu, Stany Zjednoczone

  • Honolulu

   Fort Street Mall,900, 96813, Honolulu

   pytania