Keystone logo
Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Wstęp

New College of Interdisciplinary Arts and Sciences na tętniącym życiem zachodnim kampusie Arizona State University koncentruje się na spersonalizowanym doświadczeniu edukacyjnym oraz złożonych i unikalnych sposobach, w jakie różne kierunki studiów współdziałają i wpływają na siebie nawzajem, aby lepiej przygotować się na przyszłość.

Stopnie licencjackie i magisterskie oferowane w New College mają na celu zapewnienie innowacyjnych zajęć i praktycznych doświadczeń w celu przygotowania studentów do wyzwań społecznych, ekonomicznych, politycznych i kulturowych, z którymi będą musieli się zmierzyć na szybko rozwijającym się, zróżnicowanym rynku globalnym.

Programy New College kładą nacisk na nauczanie oparte na doświadczeniu, które obejmuje dyscypliny akademickie i zachęca do docenienia wszystkich form kreatywności. Każdy program zapewnia naukę i eksplorację, które sprzyjają głębszemu zrozumieniu różnorodności i współzależności ludzkiego doświadczenia.

Program nauczania, który wspiera współczujące i kreatywne podejście do złożoności rzeczywistych wyzwań, jest znakiem rozpoznawczym New College. Starannie przygotowując kursy dla tych stopni, uznany w całym kraju wydział ASU New College jest zaangażowany w opracowywanie programów, które uczą studentów pielęgnowania i poszerzania ich intelektualnej ciekawości.

Programy i kursy New College pomagają uczniom rozwinąć krytyczne spojrzenie na podstawie obserwacji i szerokiej gamy metod badawczych, przygotowując ich do zostania niezależnymi myślicielami, którzy są uprawnieni do pomocy w kształtowaniu swojego społeczeństwa.

Lokalizacje

  • Phoenix

    North 47th Avenue,13591, 85051, Phoenix

    pytania