Keystone logo
Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Wstęp

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College ( ASU MLFTC ) tworzy wiedzę, mobilizuje ludzi i podejmuje działania mające na celu poprawę edukacji.

Kadra Mary Lou Fulton Teachers College tworzy wiedzę, czerpiąc z szerokiego wachlarza dyscyplin akademickich, aby uzyskać wgląd w ważne pytania dotyczące procesu uczenia się, praktyki nauczania i skutków polityki edukacyjnej.

Mary Lou Fulton Teachers College mobilizuje ludzi poprzez programy studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, programy rozwoju zawodowego bez dyplomu i wielostronne zaangażowanie społeczne osadzone społecznie.

Mary Lou Fulton Teachers College podejmuje działania, łącząc ludzi i pomysły, aby zwiększyć możliwości poszczególnych nauczycieli i poprawić wydajność systemów edukacyjnych.

Innowacja oparta na zasadach to podstawowa wartość, która inspiruje wszystkie działania w Mary Lou Fulton Teachers College: nasze programy akademickie; nasze inicjatywy strategiczne; w jaki sposób uczymy i uczymy się oraz w jaki sposób angażujemy się ze sobą i ze społecznościami, którym służymy.

W Mary Lou Fulton Teachers College chcemy, aby rozmowy i działania dotyczące edukacji wykraczały poza normę. Na tym blogu ja i inni związani z MLFTC dzielimy się tym, co robimy i dlaczego to robimy. Zastanawiamy się, czego się nauczyliśmy i co nadal stanowi dla nas wyzwanie.

Lokalizacje

 • Tempe

  South Forest Mall,1050, 85281, Tempe

  • North Mountain Village

   North Mountain Village, Stany Zjednoczone

   • Mesa

    Mesa, Stany Zjednoczone

    pytania