Keystone logo
Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth

Wstęp

To jest AUB.

Miejsce do kształtowania i budowania swojej pracy; uczyć się, dzielić, prowokować i współpracować.

Dlaczego AUB?

Jeden kampus. Wiele dyscyplin. Nieograniczone możliwości.

Jesteśmy wiodącą uczelnią artystyczną dla branż kreatywnych. Nieustannie wprowadzamy innowacje, współpracujemy i łączymy się w sposób, który zamienia kreatywne talenty w karierę zawodową.

Znajdujemy się w jednym z najpiękniejszych, nagradzanych naturalnych miejsc w Wielkiej Brytanii, ale studenci mogą korzystać nie tylko z piękna, ciszy i spokoju podczas studiów w AUB; ponieważ samo Bournemouth jest również domem dla jednego z najszybciej rozwijających się centrów kreatywnych i cyfrowych w Europie, z sektorem cyfrowym obsługującym ponad 7500 cyfrowych miejsc pracy i wnoszącym ponad 340 milionów funtów do brytyjskiej gospodarki.

A w AUB to nie tylko kwitnące cyfrowe i kreatywne środowisko, do którego zdobędziesz edukację. Od samego początku zanurzysz się w bogatej artystycznej społeczności. AUB produkuje absolwentów gotowych do pracy z wybitnymi osiągnięciami zawodowymi. Brama do branż kreatywnych w Wielkiej Brytanii i poza nią.

164876_300x600pxDrawingstudio.jpg
Wsparcie dla studentów.

Przyjście na uniwersytet to nie tylko nauka o swoim dyplomie, ale także poznanie siebie. Podczas gdy twoi wykładowcy są tutaj, aby pomóc ci w nauce, usługi studenckie są tutaj, aby zająć się wszystkimi aspektami życia, o których będziesz się nadal uczyć podczas pobytu w AUB.

Oferujemy dodatkową pomoc każdemu, kto jej potrzebuje. Świadczymy szereg specjalistycznych usług, które ułatwiają zarządzanie Twoimi studiami.

Dowiedz się więcej.

„Czułem się, jakbym mógł być sobą, ponieważ wszyscy inni byli sobą” Nebras Jamali, BA (z wyróżnieniem) aktorstwo, absolwentka wystąpiła w programie BBC Our Girl.

164873_block3600x200Students.jpg

Nie oglądaj tej przestrzeni, aplikuj o nią.

Istnieje kilka dróg, z których możesz skorzystać, aby aplikować na jeden z naszych kursów licencjackich, w zależności od okoliczności.

Jeśli składasz podanie z Wielkiej Brytanii lub Wysp Normandzkich, musisz złożyć podanie do nas za pośrednictwem UCAS. Jeśli składasz wniosek z UE lub z zagranicy, oprócz składania wniosku przez UCAS dostępne są inne opcje, takie jak składanie wniosku bezpośrednio lub przez agenta.

Ubiegaj się o stopień licencjata już teraz.

Studia magisterskie lub podyplomowe to szansa na rozwijanie swoich osiągnięć i studiowanie na poziomie zaawansowanym. Nasze MA pogłębią twoje zrozumienie tematu; dając Ci szansę krytycznego podejścia do swojej pracy i doskonalenia swojej praktyki.

Aplikuj na studia podyplomowe już teraz.

Stypendia i Stypendia.

Naszym celem jest posiadanie zróżnicowanego środowiska studenckiego z najlepszymi talentami twórczymi w Wielkiej Brytanii oraz dużą liczbą dostępnych stypendiów i stypendiów. Są one przyznawane za każdy rok studiów, zapewniając wsparcie finansowe przez cały czas nauki u nas.

Dowiedz się więcej.

Kreatywny kampus.

Nasz kampus to żywe, oddychające środowisko akademickie dla kreatywności. To miejsce, w którym dzieją się niesamowite rzeczy. Na tle przyciągającej głowy architektury znajdziesz się w społeczności podobnie myślących twórców i myślicieli.

Dużo inwestujemy w technologię i przestrzenie, które wyposażają Cię do życia w wybranej przez Ciebie dziedzinie, i chcemy, abyś przyzwyczaił się do sprzętu i udogodnień, które znajdziesz w prawdziwym świecie. W kampusie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać się w sztuce.

Nowość w 2021 r. – Centrum Dnia Otwartego AUB.

Wiemy, że nie każdy może przybyć na Dzień Otwarty, dlatego stworzyliśmy wirtualne centrum, które gromadzi wszystkie potrzebne informacje, kiedy tylko ich potrzebujesz.

W naszym Centrum Dnia Otwartego możesz oglądać na żywo i nagrane wykłady na kursach, rozmawiać z obecnymi studentami, odkrywać nasz wirtualny kampus 360 i nie tylko. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby zdecydować, czy jesteśmy uniwersytetem dla Ciebie.

Zarejestruj się teraz.

164874_block1600x200Campus.jpg

Pierwszy na świecie prospekt w całości zbudowany na Instagramie.

Po raz pierwszy umieściliśmy nasz nowy prospekt na Instagramie.

Sprawdź nasze główne konto na @aub_prospectus . Stamtąd możesz zapoznać się z naszymi dedykowanymi kontami kursów, przewodnikami i zobaczyć prace stworzone przez niedawnych absolwentów.

Zapoznaj się z naszym prospektem 2022.

Dowiedz się więcej na naszej stronie.

Dni Otwarte.

Nasze wirtualne Dni Otwarte to fantastyczna okazja, aby poczuć się jak u nas w zaciszu własnego domu. Będziesz miał okazję usłyszeć od naszych studentów i wykładowców, zadać wszystkie palące pytania i dowiedzieć się, jak wygląda życie #AUBMAKER.

Rezerwuj teraz.

Lokalizacje

  • Poole

    Wallisdown, BH12 5HH, Poole

pytania