Keystone logo
Arkansas Tech University

Arkansas Tech University

Arkansas Tech University

Wstęp

Witamy w Arkansas Tech University

Tech poświęcona jest sukcesowi, dostępowi i doskonałości uczniów jako przyjaznej społeczności kampusu, która umożliwia rozwój postępu intelektualnego i zaangażowanie obywatelskie. Obejmując i rozwijając tradycje technologiczne, firma Tech inspiruje i upoważnia członków społeczności do osiągnięcia swoich celów dążąc do poprawy stanu Arkansas, narodu i świata.

Założona w 1909 roku, Arkansas Tech University Jest bogata w historię i jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się uczelni w państwie. Tech jest świetnym uniwersytetem w doskonałej lokalizacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat Tech, zapoznaj się z techniką "na żywo" lub wybierz się na wycieczkę po kampusie i dowiemy się, że oferujemy światowej klasy instrukcje, wyjątkowe udogodnienia, skupienie się na studentach i świetna wartość.

Tech zapewnia niewielki plac kempingowy dla indywidualnej uwagi, ale wystarczająco duży dla zapewnienia wysokiej jakości edukacji. Jeśli uważasz, że nasz stopień ukończenia studiów jest jednym z najwyższych w państwie, regionie i kraju, jego wyraźny Tech ma właściwy rozmiar.

W Techie staramy się w jak największym stopniu pomagać naszym studentom. Nasze biura rekrutacji i pomocy finansowej są gotowe pomóc przyłączyć się do naszego uniwersytetu. Tech ma nawet biuro dedykowane naszym międzynarodowym studentom.

Chcemy pomóc jak najlepiej wykorzystać doświadczenie w college'u. Aby uzyskać więcej informacji na temat Tech, zachęcamy do przyłączenia się do obozu Campus, odwiedź nasze Prospective Students FAQ lub skontaktuj się z naszym Biurem Admissions.

Nasza misja

Arkansas Tech University poświęcona jest sukcesowi uczniów, dostępem i doskonałością jako elastyczną kampusą uniwersytecką, zapewniającą możliwości stopniowego rozwoju intelektualnego i zaangażowania obywatelskiego. Obejmując i rozwijając tradycje technologiczne, firma Tech inspiruje i upoważnia członków społeczności do osiągnięcia swoich celów dążąc do poprawy stanu Arkansas, narodu i świata.

Arkansas Tech przez Numbers

Jak działa Tech rate?

 • Przeciętne wyniki programu ACT w dziedzinie zdrowia publicznego przekroczyły średnie krajowe i państwowe średnie 21 kolejnych lat
 • Średnia ocena ACT dla klasy studenckiej na rok 2015 to 22.05
 • Najbardziej przystępna opcja wśród pięciu największych uczelni w państwie
 • Tech oferuje ponad 120 organizacji studenckich

Ciało studenta

 • Jesienią 2015 roku był 17-tym kolejnym rokiem rekordu

Wydział

 • Ponad 400 członków wydziału
Hr-infographic01
Hr-infografika02
Hr-infografika03

Funkcje kampusu

  Stypendia i Finansowanie

  KwotaTermin składania wniosków
  International Excellence Scholarship9,000 USDMarch 31, 2022
  International Baccalaureate Scholarship5,100 USDMarch 31, 2022

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Russellville

   West O Street,215, 72801, Russellville

   pytania