Keystone logo
Arizona State University - The College of Liberal Arts and Sciences

Arizona State University - The College of Liberal Arts and Sciences

Arizona State University - The College of Liberal Arts and Sciences

Wstęp

Studiuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz kwestie globalne w jednej z najlepszych szkół w kraju.

School of Politics and Global Studies w ASU kładzie nacisk na badania, które łączą teorię z problemami w świecie rzeczywistym i działaniami poprzez politykę. Szkoła generuje i rozpowszechnia wiedzę, która przyczynia się do zrozumienia przez społeczeństwo polityki i zarządzania na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym. Studenci będą studiować różne tematy, od kampanii i wyborów po przemoc, konflikty i prawa człowieka. Jako kierunek nauk politycznych lub studiów globalnych będziesz przygotowany do opracowywania innowacyjnych podejść do głównych pojawiających się wyzwań.

Dlaczego polityka i studia globalne w ASU?

Jeśli chodzi o studiowanie politologii i studiów globalnych, wiemy, że masz wiele możliwości. Jednak na Arizona State University School of Politics and Global Studies naprawdę wyróżnia się spośród innych. Ze światowej klasy wykładowcami, aktywną i angażującą społecznością szkolną i kampusową, różnorodnymi możliwościami i obszarami badań, Szkoła Polityki i Studiów Globalnych jest jedyna w swoim rodzaju. Zapewniamy naszym studentom wsparcie, którego potrzebują, aby się rozwijać i oferować doświadczenia, których nie może zapewnić żadna inna uczelnia. Za pośrednictwem naszej szkoły i ASU studenci mogą odbywać staż w legislaturze stanu Arizona, współpracować z wykładowcami w zakresie badań i realizować własne obszary zainteresowań poprzez niestandardowe staże i programy studiów za granicą. Zapraszamy do odwiedzenia nas i dowiedzenia się, dlaczego ASU oraz Szkoła Polityki i Studiów Globalnych są dla Ciebie najlepsze.

Perspektywy kariery

Szkoła Polityki i Studiów Globalnych przygotowuje studentów do wielkich karier. Szkoła zapewnia profesjonalne szkolenia dla przyszłych decydentów w instytucjach rządowych, biznesowych i politycznych. Wielu naszych absolwentów znalazło stanowiska w urzędach państwowych, służbie zagranicznej, gazetach lokalnych i ogólnopolskich, organizacjach non-profit.

Lokalny na globalny

Staże to świetny sposób na zdobycie doświadczenia i znajomości w świecie rzeczywistym, a także na kontynuowanie studiów! Szkoła Polityki i Studiów Globalnych oferuje wspaniałe możliwości pracy za granicą w kwestiach globalnych, w DC w sprawach krajowych lub w Departamencie Stanu w sprawach lokalnych.

Staż Legislacyjny AZ

Arizona Legislative Internship to konkurencyjny program, który zapewnia możliwość odbycia stażu w pełnym wymiarze godzin w agencji stanowej, stanowej legislaturze, biurze gubernatora lub sądzie najwyższym stanu Arizona.

Staże DC

Mieszkaj i odbywaj staż w Waszyngtonie przez semestr i studiuj, jak kształtuje się politykę w prestiżowym McCain Institute for International Leadership lub w programie Capital Scholars.

Staż studiów globalnych

Zdobądź globalne doświadczenie podróżując za granicą lub wolontariatem . Uczniowie rozwijają krytyczne umiejętności, aby zrozumieć, przystosować się, zaangażować i przyczynić się do sytuacji, na które mają wpływ procesy globalne.

Rankingi

Uniwersytet Stanowy w Arizonie to:

 • #1 w USA pod względem innowacji
 • Wśród najlepszych szkół podyplomowych w USA według US & World Report
 • Top 1% najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie
 • Czołowy producent światowej elity uczonych
 • #2 internetowy program studiów licencjackich w kraju

Funkcje kampusu

Zanurz się w kulturze naszego kampusu

Jedną z wielu korzyści płynących ze studiowania w School of Politics and Global Studies na Arizona State University jest tętniąca życiem atmosfera kampusu Tempe. Od teatru przez wydarzenia sportowe po nowoczesne przestrzenie badawcze i najwyższej klasy biblioteki — jest tak wiele do odkrycia i odkrycia.

W odległości krótkiego spaceru od kampusu znajdziesz się w samym sercu śródmieścia Tempe z zabawnymi zajęciami dla każdego typu osobowości. Awanturnik na świeżym powietrzu? Zapraszamy na wędrówkę. Entuzjasta jedzenia? Wypróbuj jedną z setek pobliskich restauracji. Ekolog? Przejedź się koleją miejską lub rowerem po mieście. Cokolwiek chcesz, kampus Tempe zapewnia.

  Lokalizacje

  • Tempe

   School of Politics and Global Studies Arizona State University P.O. Box 873902 Tempe, AZ 85287-3902, , Tempe

  pytania