Keystone logo
Ariel University Master of Arts w dziedzinie studiów bliskowschodnich i nauk politycznych
Ariel University

Master of Arts w dziedzinie studiów bliskowschodnich i nauk politycznych

Ari'el, Izrael

2 Years

Język angielski

Pełny etat

15 Aug 2024

27 Oct 2024

USD 5030 / per year *

W kampusie

* związane z CPI - studenci zagraniczni; 3 847 USD związane z CPI - obywatele Izraela

Wstęp

Wydział Studiów Bliskowschodnich i Nauk Politycznych w Ariel University oferuje unikalne studia magisterskie, które łączą studia bliskowschodnie i nauki polityczne.

Ariel UniversityProgram studiów magisterskich w zakresie studiów bliskowschodnich i nauk politycznych jest dumny ze swojego wydziału, który składa się z najlepszych naukowców w tej dziedzinie oraz dynamicznych i różnorodnych uczestników, którzy przybyli ze wszystkich zakątków świata, aby odkrywać wspólną pasję do Bliskiego Wschodu i wszystkich jego fascynujących elementów: różnorodności politycznej, religijnej, etnicznej i narodowej, statusu kobiet i niezliczonych innych. Dyskusje i tematy są inspirowane przez studentów i czerpią z klasycznych i współczesnych zagadnień i są tak różnorodne, jak fascynujące, a wszystko to przy jednoczesnym rozwijaniu celów badawczych.

Bliski Wschód jest bez wątpienia jednym z najczęściej dyskutowanych i opisywanych przez media regionów na świecie. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, czy na Bliskim Wschodzie, czy w najbardziej odległym miejscu na świecie, wydarzenia w tym regionie będą miały wpływ na Twoje życie. Można śmiało powiedzieć, że cała globalna agenda zaczyna się i kończy na Bliskim Wschodzie.

Oprócz wymaganego w programie języka arabskiego, w pierwszym roku uczestnicy będą uczyć się klasycznego i konwersacyjnego języka perskiego i/lub tureckiego. Wyobraź sobie teksty w oryginalnym języku perskim lub rozmowę z kupcami podczas wędrówki po Wielkim Bazarze w Stambule! Badania prowadzone w ramach programu zmienią Twój status z obserwatora na uczestnika i uczynią Cię jednym z najlepiej poinformowanych o Bliskim Wschodzie.

Zapraszamy do dołączenia do kolejnego pokolenia orientalistów, aby Twój głos był słyszalny w sferze literackiej lub politycznej, odblokowując tajemnicze piękno tekstów lub kształtując politykę i wyznaczając program dla tego dynamicznego i kluczowego regionu. Podróż należy do Ciebie.

Program

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

O szkole

pytania