Keystone logo
Argosy University

Argosy University

Argosy University

Wstęp

Argosy University zdobył wyróżnienie wspiera jedną z największych społeczności studentów w kraju, w uzupełnieniu z solidną licencjackich studentów. W Argosy University, Będziesz miał okazję uczyć się i rozwijać w sposób kolegialny, wspierającego środowiska akademickiego, która łączy naukę i praktyczne szkolenie z elastycznością programów przeznaczonych dla pracujących osób dorosłych. Na uczelniach w całym kraju oraz w Internecie, nasz doświadczony, namiętne wydziału dąży do wzmocnienia pozycji do osiągnięcia swoich celów osobistych i zawodowych.

Wybór Argosy

W Argosy University, jesteśmy dumą wspiera jedną z największych społeczności studentów w kraju, jak i aktywnego, kwitnącej społeczności licencjackim. Jako student, będziesz cieszyć się kolegialny, wspierającego środowiska akademickiego, która podkreśla nauczanie i szkolenie praktyczne w całej dziedzinie edukacji, biznesu, nauk medycznych i psychologii. Każdy z programów ma na celu zaszczepić wiedzy, wartości etycznych i umiejętności interpersonalnych praktyki zawodowej oraz promowanie wartości społecznej odpowiedzialności w pomocnym, ucznia, w środowisku wzajemnego szacunku i doskonałości akademickiej.

Doświadczenie Wydział Nasz utalentowany wydziałów i pracowników są specjalizuje się w dostarczaniu Państwu umiejętności, poradnictwa i zaufania potrzebnego do rozwijać się w wybranej dziedzinie. Nasz wydział uważa naukę pochodzi z robić, żeby nie tylko wykład-angażują. W uzupełnieniu do ich kształcenia akademickiego, wykładowców polegać na własnych doświadczeń osobistych i zawodowych, które pomogą Ci zrozumieć praktyczne zastosowanie studiów.

Elastyczne uczenie Argosy University oferuje studia w elastycznych formatów uczenia się, w tym on-line, wieczorem, i weekendowych kursów-zbudowane, aby pasowały do ​​napięty harmonogram. Dowiedz się w jednym z naszych 28 miejscach kampusu w USA lub w interaktywnej lekcji online, który jest dostępny o każdej porze dnia i nocy. Albo połączyć dwa na mieszane doświadczenia online i kampusu, który spełnia Państwa unikalne potrzeby.

Spersonalizowane wsparcie Ponieważ uważamy, że prawdziwą miarą uczelni nie jest rekrutacja studentów, ale sukces studentów, otrzymasz jeden-na-jeden wsparcie od naszych wykładowców i pracowników z wpisu do dyplomu, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Rówieśnicy będą inni dorośli uczniowie, którzy, tak jak ty, chcą poszerzyć swoją wiedzę, budować na ich wiedzy i zwiększenia ich potencjału zawodowego. Mamy również montowane wybór środków, które mogą pomóc Ci w drodze, w tym bibliotek internetowych, usług i kampusu akademickiego kariery, doradztwo, korepetycje, i wiele więcej!

Bogate dziedzictwo W Argosy University, oferujemy naukę zbudowany na tradycji, innowacji i profesjonalizmu. Historia Argosy University rozpoczął się we wrześniu 2001 roku z połączenia trzech oddzielnych i wybitnych instytucji akademickich - The American Schools of Professional Psychology, University of Sarasota, a Medical Institute of Minnesota. Połączenie tych szkół stworzył unikalne środowisko uczenia się, która trwa dzisiaj w naszych uczelniach i naszych programów online, gdzie wciąż uścisku ducha przedsiębiorczości i skupić się na zastosowanie wiedzy do profesjonalnego świata.

Lokalizacje

  • Orange

    Argosy University, 333 City Boulevard West, Suite 1810, CA 92868, Orange

pytania