Keystone logo
Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Wstęp

Szkoła

Tutaj, w centrum badawczym Arden w Berlinie, jesteśmy w 100% zaangażowani w zapewnianie wysokiej jakości edukacji biznesowej tym, którzy chcą rozwijać swoją karierę w różnych sektorach przemysłu.

119555__MG_45551.jpg

O

Na Uniwersytecie Arden dokładamy wszelkich starań, aby szkolnictwo wyższe było dostępne dla wszystkich. Oferujemy odpowiednie dla branży kursy licencjackie i podyplomowe w Niemczech, prowadzone przez wykładowców. Studenci mogą zdecydować się na studia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, a tym samym dostosować swoje studia do harmonogramu.

119558_IMG_6772.JPG

Wiedza specjalistyczna i reputacja

Rozumiemy, jak trudno studentom dopasować swoje studia do codziennych obowiązków. Dlatego oferujemy Blended Learning, który łączy wspomagające uczenie się i nauczanie twarzą w twarz z niezależnymi badaniami online. Studenci mają dostęp 24/7 do naszej innowacyjnej internetowej platformy edukacyjnej iLearn, która zapewnia dostęp do wielu zasobów e-learningowych. Ten elastyczny model dostawy umożliwia uczniom stworzenie praktycznego harmonogramu, który będzie pasował do ich życia.

Nasi tutorzy zajmują się wspieraniem rozwoju akademickiego studentów od pierwszego dnia, a także nadzorowaniem osiągania efektów uczenia się. Studenci korzystają również z naszego wydziału ekspertów, który ma lata akademickiej i specjalistycznej wiedzy branżowej.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Lokalizacja

Nowoczesne centrum badawcze Arden znajduje się w sercu Berlina, europejskiej stolicy start-upów. Studenci czerpią korzyści z bycia otoczonym przez największych graczy w świecie korporacji, w tym Sony, Deutsche Bahn i Daimler. Prosperująca scena biznesowa miasta zapewnia szerokie możliwości nawiązywania kontaktów i szansę dla studentów na rozwój akademicki poza salą lekcyjną.

Samo centrum badawcze oferuje najnowocześniejsze udogodnienia z łatwym dostępem do sklepów, restauracji i różnych najważniejszych atrakcji, aby poznać bogatą historię kulturalną i polityczną miasta.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Wsparcie kariery

W wirtualnej klasie iLearn znajduje się nasz internetowy Portal Karier, którego celem jest zapewnienie naszym studentom wyróżnienia się wśród pracodawców na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Oferując szereg przydatnych narzędzi, od symulatora rozmów kwalifikacyjnych i narzędzia do tworzenia CV, przez globalną wyszukiwarkę po kursy e-learningowe, portal stara się pomóc studentom w osiągnięciu ich celów zawodowych.

Oprócz wsparcia oferowanego przez nasze internetowe centrum kariery, wszystkie nasze kursy w Arden są zaprojektowane z naciskiem na szanse zatrudnienia. Łącząc teorię z praktyką, nasze programy zapewnią poszukiwaną wiedzę, którą można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy po ukończeniu studiów.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

Odwołanie międzynarodowe

Wspierając do tej pory ponad 50 000 studentów z ponad 150 krajów, staramy się zapewnić wysokiej jakości edukację Arden dla studentów z całego świata.

Ponadto wszystkie nasze kursy są prowadzone w języku angielskim, wiodącym na świecie języku biznesowym, a także oferujemy bezpłatne lekcje niemieckiego. Wierzymy, że te korzystne umiejętności językowe znacznie zwiększą perspektywy pracy studentów w Niemczech i na całym świecie.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

Nasze wartości

  • Dostępność - Oferujemy elastyczne kształcenie online, dzięki czemu studenci mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.
  • Elastyczność - Dzięki naszej innowacyjnej internetowej platformie edukacyjnej uczniowie mogą dopasować swoje studia do swoich codziennych zobowiązań.
  • Programy ukierunkowane na karierę - Nasze kursy mają na celu dostarczenie studentom kluczowych umiejętności biznesowych niezbędnych do odniesienia sukcesu na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.
  • Wsparcie - nasz internetowy portal kariery poświęcony jest rozwojowi osobistemu i akademickiemu naszych studentów, zapewniając ich pełne przygotowanie do pracy.
  • Finansowanie - Uważamy, że problemy finansowe nie powinny stanowić bariery dla rozwoju osobistego. Dlatego oferujemy elastyczne finansowanie i edukację wysokiej jakości.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

Lokalizacje

  • Berlin

    Arden Study Centre Berlin, Dessauer Str. 3-5, 10963, Berlin

    pytania